Galaxy Fold та Galaxy S10 отримує оновлення програмного забезпечення One UI 3.1!

Схоже, Samsung поновлюється, і це буде продовжуватися протягом наступних кількох днів. З моменту анонсу оновлення програмного забезпечення One UI 3.1 для групи пристроїв Galaxy, південнокорейський гігант наполегливо наполягає на оновленнях дедалі більше пристроїв. Раніше сьогодні лінійка Galaxy Note 10 почала отримувати оновлення в Німеччині, і, схоже, ще два пристрої приєдналися до цього костюму. Ми говоримо про серії Galaxy Fold та Galaxy S10.

Galaxy Fold, Galaxy S10 отримує оновлення програмного забезпечення One UI 3.1

Galaxy Fold та Galaxy S10 отримує оновлення програмного забезпечення One UI 3.1!

Одне програмне забезпечення UI 3.1 вже пробилося до всіх складаних пристроїв. Ну, крім Galaxy Fold, і це зараз змінюється. Після Galaxy Z Fold 2, Galaxy Z Flip (5G), Samsung почав випускати нове оновлення до оригінального Fold у Франції. Нове оновлення мікропрограми містить версію F900FXXU4EUBF. Як і очікувалось, оновлення також надає останню виправлення безпеки Android у березні 2021 року.

Дивно, але Samsung також почав просувати оновлення програмного забезпечення до серії Galaxy S10 в Європі (зокрема, у Швейцарії). Варто зазначити, що тільки Galaxy S10 +, схоже, отримує нове оновлення. Ми очікуємо, що незабаром брати та сестри, які залишились, приєднаються до позову. Для Galaxy S10 оновлення містить версію мікропрограми G97xFXXU9FUBD. Хоча підтвердження немає, ми також очікуємо березневу виправку безпеки для Android.

Galaxy Fold та Galaxy S10 отримує оновлення програмного забезпечення One UI 3.1!

Якщо ви є власником будь-якого з пристроїв (Galaxy Fold і Galaxy S10 серії) і проживаєте у відповідному згаданому місці, то ви вже мали отримати сповіщення про оновлення. Для тих, хто з якихось причин цього не зробив, ви можете виконати перевірку вручну, скориставшись опцією Оновлення програмного забезпечення в додатку Налаштування. Не забудьте натиснути опцію Завантажити та встановити всередині. Оскільки це основне оновлення програмного забезпечення, ми рекомендуємо використовувати стабільне з’єднання Wi-Fi.

Невдовзі з’явиться більше пристроїв

Схоже, Samsung майже закінчила всі свої флагманські смартфони для програмного забезпечення One UI 3.1. Щоразу, коли це трапляється, компанія рухатиметься до середніх рейнджерів у списку. Ми говоримо про згадані нижче пристрої.

  • Galaxy A71, A52
  • Galaxy A90, A80, A70 і A50

Оскільки ми говоримо про програмне забезпечення, варто зазначити, що зараз Samsung оновила політику оновлення безпеки своїх різних пристроїв Galaxy. Згідно з новою розробкою, компанія забезпечить чотири роки оновлення програмного забезпечення для пристроїв Galaxy.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: