iQOO Neo 5 зі Snapdragon 870 стане офіційним 16 березня

Vivo здійснив революцію у своїх смартфонах завдяки появі свого економічно вигідного апаратного підбренду iQOO. Дочірня компанія представила набір смартфонів з акцентом на апаратне забезпечення та ігри та привабливі ціни. Бренд розпочав свою кампанію 2021 року з випуску iQOO 7. Зараз він готується представити свій економічно ефективний флагман, який отримав назву iQOO Neo 5. Завдяки безлічі витоків, ми знаємо, що пристрій наближався до випуску.

Тепер iQOO від Vivo оголосив, що запуск відбудеться 16 березня. Березень стає одним із найцікавіших місяців для любителів смартфонів. Наразі у нас є безліч смартфонів, що надходять у наступному місяці від пристроїв середнього класу до ігрових флагманів. Тепер iQOO Neo 5 є останнім доповненням до цього списку.

iQOO Neo 5 зі Snapdragon 870 стане офіційним 16 березня

Передбачувані технічні характеристики iQOO Neo 5

Цікаво, що оголошення про дату запуску — це фактично перший випадок, коли iQOO визнає існування телефону. Поки що ми бачили це лише через витік інформації. За чутками, телефон може похвалитися SnaCdragon 870 SoC від MediaTek. Щобільше, він буде оснащений дисплеєм Samsung і матиме 88 Вт дротової зарядки та 66 Вт бездротової зарядки. Очікується, що телефон буде оснащений 8 ГБ оперативної та 128 ГБ вбудованої пам’яті. О

днак Vivo впровадить тут свою технологію синтезу. Телефон буде займати 3 ГБ оперативної пам'яті та поєднувати його з оперативною пам'яттю, в результаті чого буде отримано близько 11 ГБ оперативної пам'яті. Якщо ви знайомі з концепцією обміну пам’яттю на ПК, це в основному одне і те ж.

IQOO Neo 5 також поставляється з OriginOS прямо з коробки. Пару днів тому ми вперше подивилися слухавку завдяки зображенню, яке приносить просочений прототип.

iQOO Neo 5 зі Snapdragon 870 стане офіційним 16 березня

Згідно з отриманим зображенням, користувач iQOO Neo 5 користується центрованою перфоративною камерою. Він виглядає суттєво зменшеним у порівнянні з попередником, тому користувачів не дратуватиме місце, зайняте цим вирізом. Витікає зображення надалі розкриває деякі технічні характеристики iQOO Neo 5.

Витікання зображення також підтверджує наявність Snapdragon 870 SoC. Для тих, хто не знає, цей чипсет з’явився минулого місяця як відповідь Qualcomm на такі чіпи, як серії Dimensity 1000 та Exynos 1080. В основному він виступає як Snapdragon 865 ++, що покращує досвід роботи над флагманським SoC минулого року. Великою перевагою є те, що це дозволить OEM-виробникам оцінити свої пристрої нижче, ніж телефони, оснащені Snapdragon 888 SoC.

Ми очікуємо, що всі інші деталі будуть розкриті найближчими тижнями.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: