Ericsson: вимоги до 6G будуть запропоновані у 2024 році

На «Саміті розвитку 5G», який відбувся під час конференції MWC в Шанхаї, Пен Цзюньцзян, генеральний менеджер дослідницького центру Ericsson в Північно-Східній Азії, сказав: «Вимоги до 6G будуть запропоновані у 2024 році. Згідно з глобальними стандартами, які підтримує 3GPP, повний стандарт комерційного маркетингу буде готовий до 2028 року».

На думку Пен Цзюньцзяна: Еволюція 5G - це процес безперервного розвитку - перша комерційна версія 5G, R15, підтримує тільки самі основні функції, такі як eMBB. Зараз комерційно доступний R16 підтримує такі рішення, як V2X і промисловий Інтернет. Стандарт R17 знаходиться в стадії розробки, і обсяг досліджень R18 готовий на папері.

В технології зв'язку десятирічного покоління вимоги до 6G будуть запропоновані у 2024 році. Пен Цзюньцзян підкреслює, що: «Продовження еволюції 5G насправді є дуже тривалим процесом і буде розвиватися крок за кроком. Ми побачили потенціал 5G і ринковий попит, як сприяти подальшому розвитку 5G. Ericsson також сподівається, що всі партнери в галузі будуть спільно сприяти розвитку 5G. Тільки відкритість може зробити краще, і тільки співпраця може привести до дійсно безпрограшної ситуації».

Ericsson підписав 122 комерційних угод про 5G

Ericsson: вимоги до 6G будуть запропоновані у 2024 році

Згідно з офіційним сайтом Ericsson, зараз у компанії є 122 комерційних контрактів на 5G. Шведська компанія уклала 71 публічно оголошений контракт 5G і 77 чинних мереж 5G. У компанії справи йдуть набагато краще, ніж передбачалося раніше. Раніше компанія Ericsson опублікувала «Звіт про ринок мобільного зв'язку Ericsson». У звіті компанія прогнозує, що до кінця 2020 року мережі 5G охоплять понад 1 мільярда людей по всьому світу. Завдяки більш швидкому, ніж очікувалося, зростання користувачів 5G в Китаї до кінця цього року кількість активних передплатників 5G досягне 220 мільйонів, з яких тільки 150 мільйонів будуть використовувати пристрої з підтримкою 5G.

Компанія також прогнозує, що у 2026 році кількість підписок на 5G досягне 3,5 мільярда. Це складе 40% всіх мобільних користувачів. Крім того, прогноз Ericsson показує, що мережі 5G охоплять 60% населення світу. Крім того, за оцінками компанії, до 2026 року через 5G буде передаватися понад 50% світового трафіку мобільних даних, але це не включає трафік фіксованого бездротового доступу (FWA).

З самого початку досліджень і розробок 5G Ericsson також співпрацював з великими партнерами-постачальниками послуг. Компанія випустила свою першу публічну угоду про співпрацю в області 5G у 2014 році. Крім того, контракти Ericsson охоплюють мережу радіодоступу (RAN) і розгортання базової мережі. Ці контракти підтримуються продуктами та рішеннями з портфелів мережевих продуктів Ericsson Radio System і Ericsson Cloud Core.

 

 

Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: