ⓘ В Україні розпочинаються продажі розумних ваг Huawei Scale з Wi-Fi-з’єднанням

Підрозділ Huawei Consumer BG в Україні анонсує початок продажів розумних ваг Huawei Scale 3. Новинка дозволяє точно вимірювати різні параметри тіла, надаючи професійний звіт про фізичний стан за 11 показниками. В Україні Huawei Scale 3 з’являться з 25 лютого.

Точність вимірювань для здоров’я та фітнесу

ⓘ В Україні розпочинаються продажі розумних ваг Huawei Scale з Wi-Fi-з’єднанням

Піклуючись про стан здоров’я або займаючись фітнесом, важливо відстежувати параметри тіла та їхні зміни. Розумні ваги Huawei Scale 3 оснащені алгоритмом Huawei TruFit™ на базі великих даних, що гарантує точність вимірювання основних параметрів організму за 11 показниками. Серед них — відображення фізичного розвитку або індекс маси тіла (ІМТ), відсоток жиру в тілі, відображення втрати жиру (обмін речовин), вісцеральний жир тощо.

Відстеження цих показників допоможе краще розуміти свій організм, підтримувати чудову фізичну форму та уникнути захворювань, як-от деградація кісткової і м’язової систем. До прикладу, відсоток жиру в тілі впливає як на зовнішній вигляд, так і на самопочуття. Й щоб підтримувати цей показник у нормі, необхідне достатнє споживання білків і регулярні тренування. З Huawei Scale 3 заняття спортом стануть ефективнішими. Адже тепер можна відстежувати індекс базального метаболізму, щоб розраховувати щоденний раціон і кількість вправ для спалення жиру.

Подвійне з’єднання

ⓘ В Україні розпочинаються продажі розумних ваг Huawei Scale з Wi-Fi-з’єднанням

Ключова особливість Huawei Scale 3 — підключення як через Bluetooth, так і через Wi-Fi. Подвійне з’єднання дозволяє покращити користувацький досвід і робить процес відстеження параметрів тіла зручнішим.

Huawei Scale 3 синхронізуються з додатком Huawei Health. Ваги легко можна підключити до мобільних пристроїв на операційній системі Android та iOS.

У разі підключення через Wi-Fi смарт-ваги Huawei Scale 3 автоматично розпізнають користувача на основі попередніх вимірювань1. А з результатами зважування можна ознайомитися моментально, відкривши додаток Huawei Health у пристрої.

Щоб встановити Huawei Health та підключити Huawei Scale 3, необхідно:
• завантажити останню версію додатка Huawei Health у Huawei AppGallery (або іншому магазині додатків для пристроїв на ОС Android або iOS);
• запустити додаток та перейти до вкладки «Пристрої»;
• обрати зі списку пристрій та слідувати підказкам для з’єднання.

Режим гостя

Huawei Scale 3 запам’ятовує дані про всіх членів родини. А як щодо друзів? Нові розумні ваги від Huawei підтримують режим гостя. Даними про такі зважування можна поділитися, проте вони не зберігатимуться — ця інформація зникне, як тільки гість залишить ваги.

Практичність і дизайн

ⓘ В Україні розпочинаються продажі розумних ваг Huawei Scale з Wi-Fi-з’єднанням

Розумні ваги Huawei Scale 3 мають мінімалістичний дизайн і доступні у білому кольорі із сріблястими електродними пластинами. Їхня конструкція створена у результаті тисячі випробувань і відповідає формі та розміру ніг користувачів будь-якого віку. Короткі ніжки Huawei Scale 3 дозволяють запобігти перекиданню, а зносостійкий силікон — ковзанню. Вага гаджета становить усього 1,57 кг, а висота у 23,6 мм дозволяє зберігати пристрій будь-де.

Починаючи з 25 лютого, розумні ваги Huawei Scale 3 доступні в усіх роздрібних мережах України. Рекомендована ціна новинки — від 1 199 грн.

 

Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: