OnePlus Nord отримує оновлення OxygenOS 10.5.11 із виправленням безпеки від січня 2021 року

Ще минулого року OnePlus представив свій перший за останні роки телефон середнього класу у вигляді OnePlus Nord. Пристрій оснащений Snapdragon 765G середнього класу, що забезпечує підключення 5G. Він також оснащений OLED-панеллю та чотирма камерами з OIS - те, що не часто зустрічається на пристроях середнього класу. Звичайно, OnePlus Nord коштує дорожче, ніж більшість телефонів середнього класу, але все ще не такий дорогий, як флагман.

У жовтні пристрій отримав ще двох братів і сестер, які назвали OnePlus Nord N10 і OnePlus Nord N100. Завдяки більшій кількості пристроїв команда розробників OnePlus має більше проблем, таких як забезпечення постійних оновлень для кожного з них. Сьогодні бренд випускає OxygenOS 10.5.11 для оригінального Nord.

Нове оновлення, як зазначено вище, приносить OxygenOS версії 10.5.11. Тож він все ще базується на Android 10. Деякі користувачі очікували, що оновлення Android 11 нарешті з’явиться з OxygenOS 11 для цього пристрою. Але, здається, це не так. OnePlus витрачає більше часу на оновлення своїх смартфонів, ніж минулого року. Причина в тому, що ми вже говорили раніше, бренд має набагато більше пристроїв для оновлення.

Нове оновлення приносить деякі вдосконалення, виправлення помилок та виправлення безпеки січня 2021 року. На жаль, це не приносить жодної функції. Ми не очікуємо, що з’явиться якась нова функція зараз, коли в центрі уваги компанії, очевидно, є OxygenOS 11.

OnePlus Nord отримує оновлення OxygenOS 10.5.11 із виправленням безпеки від січня 2021 року

На жаль, OxygenOS 10.5.11 не містить виправлення безпеки в лютому 2021 року

На жаль, для серії OnePlus Nord китайська фірма працює повільніше, ніж інші компанії. Поки що інші виробники, такі як Samsung, Realme, Xiaomi та інші, вже випускають виправлення безпеки в лютому 2021 року. Зараз кілька телефонів середнього класу отримують Android 11. Як ми вже згадували раніше, OnePlus, безумовно, потребує реструктуризації свого відділу програмного забезпечення. Він випустив більше смартфонів, але кількість розробників, які пропонують оновлення, схоже, не зростає таким же чином.

Це пояснює, чому бренд витрачає стільки часу, щоб представити OxygenOS 11 до своїх торішніх телефонів. Samsung, яка в минулому вважалася однією з найгірших компаній, сьогодні пропонує Android 11 для кількох своїх телефонів, навіть для телефонів середнього класу.

Наразі з портфоліо OnePlus оновлення Android 11 отримали лише OnePlus 8, 8 Pro та 8T. У OnePlus Nord вже було три відкритих бета-кола, які тестували Android 11. Отже, можна припустити, що бренд знаходиться на завершальній стадії тестування Android 11. Сподіваємось, ці пристрої отримають OxygenOS 11 до прибуття серії OnePlus 9. Оскільки OnePlus схильний переносити фокус на нові телефони.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: