Навушники Realme Buds Air 2 TWS отримали шумозаглушення і поліпшену батарею

Realme - це найбільш гінкий бренд смартфонів, але з минулого року бренд — це більше, ніж просто виробник смартфонів. Минулого року Realme запровадив нову стратегію як бренд "способу життя", пропонуючи купу нових продуктів у різних категоріях. Бренд зробив свій великий вихід на ринок розумних годинників, аудіопристроїв TWS та смарттелевізорів минулого року. Зараз він представляє нове покоління 2021 року для цих пристроїв. Сьогодні бренд представив серію Realme Narzo 30 в Індії.

Поряд з новими смартфонами бренд також дебютує навушники Realme Buds Air 2 TWS. Ці пристрої стали наступниками Realme Buds Air, запущеного в грудні 2019 року. Новий Realme Buds Air 2 TWS пропонує набір вдосконалень, які роблять його кращим варіантом у порівнянні з багатьма пристроями TWS на ринку.

Навушники Realme Buds Air 2 TWS отримали шумозаглушення і поліпшену батарею

Realme Buds Air 2 за дизайном дуже схожий на Buds Air Pro. Вони можуть похвалитися власним чіпом R2, і за даними Realme, він пропонує на 80% збільшений час автономної роботи та зменшує затримку на 35% у порівнянні з попередником. Нові навушники оснащені 10-міліметровим драйвером у кожній бруньці з покриттям діамантоподібного вуглецю (DLC) на діафрагмі. Він пропонує більш насичені баси, чіткіший звук. Більш того, частотна характеристика буде набагато кращою, ніж традиційна діафрагма.

Компанія також скористалася можливістю представити режим Bass Boost +. Він був розроблений у співпраці з дуетом EDM The Chainsmokers. Realme також додав два нових пресети до програми Realme Link - динамічний та яскравий звукові режими. Перший врівноважує низькі, високі та середні звуки. Моделі Bright Audio покращать рівень і чіткість людського голосу. Це може бути ідеальний режим для прослуховування аудіокниг, перегляду відеооглядів та подкастів.

Навушники Realme Buds Air 2 TWS отримали шумозаглушення і поліпшену батарею

Однією з найбільших особливостей Buds Air 2 є активне шумозаглушення (ANC). Ця функція недоступна у більшості аудіопродуктів TWS на ринку. Поки що це функція, яка зазвичай асоціюється з гарнітурами преміумкласу. Цього конкретно не було в Buds Air першого покоління. ANC на Buds Air 2 може зменшити шум до 25 дБ і здатний фільтрувати більшість низькочастотних звуків. Це включає гул літаків і шум, який зазвичай зустрічається вдома. Нові пристрої для обігріву також мають ENC, що означає скорочення шуму від навколишнього середовища.

Для більш чітких дзвінків він використовує подвійні мікрофони на обох каналах. Інші функції включають сенсорне управління, інтелектуальне виявлення зносу, Bluetooth 5.2 та двоканальну передачу. Накопичувальні прилади також мають рейтинг IPX5. Цікаво, що Realme також пропонує новий ігровий режим, який зменшує затримку до 88 мс. Це велике оновлення у порівнянні з оригінальною моделлю, яка пропонувала лише 120 мс. Наразі ця затримка нижча, ніж Realme Buds Air Pro.

Навушники Realme Buds Air 2 TWS отримали шумозаглушення і поліпшену батарею

Новий Realme Buds Air 2 також пропонує 25 годин відтворення з вимкненим ANC. Якщо ви ввімкнете цю функцію, у вас залишиться до 22,5 годин. На жаль, бренд не розкрив розмір батарейок всередині навушників та зарядного корпусу. На жаль, пристрій не має бездротової зарядки, як його попередник. Це не дивно, зрештою, навіть Realme Buds Air Pro не поставляється з цією функцією. Очевидно, Realme скорочує витрати, щоб забезпечити ANC.

Навушники Realme Buds Air 2 TWS отримали шумозаглушення і поліпшену батарею

Realme продаватиме навушники у двох кольорових варіантах - Closer Black та Closer White. Нові товари продаватимуться в роздріб за 3299 INR, що становить приблизно 45 доларів. Цікаво, що ціни на них нижчі за пристрої минулого року, хоча вони мають і кращі характеристики. За даними компанії, фактичні продажі розпочнуться 2 березня через вебсайт Flipkart та Realme. Будемо сподіватися, що нові кошти не займуть багато часу для виходу на світові ринки, оскільки вони здаються справді гідними варіантами за низькою ціною.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: