Майбутні Galaxy Watch можуть вийти як у версіях Tizen, так і в WearOS

Ще в серпні 2020 року Samsung випустила своє наступне покоління розумних годинників з обертовими рамками. Так! ми говоримо про Galaxy Watch 3. Ну, схоже, chaebol зараз працює над ітерацією 2021 року своєї лінійки Galaxy Watch. Кілька днів тому в мережі з'явився звіт, в якому стверджується, що наступний смартпристрій носитиме два номери моделей, а саме SM-R86x та SM-R87x.

Дивлячись на ці номери моделей, можна з упевненістю припустити, що наступний носимий пристрій потрапить під оригінальну лінійку Galaxy Watch. Крім того, два номери моделей не є несподіванкою, оскільки Galaxy Watch, як правило, буває двох розмірів. Переходячи до сьогоднішнього дня, ми зараз переглядаємо черговий звіт, що розкриває ключову інформацію.

Наступний Galaxy Watch з’явиться з кодовою назвою „Wise“ та „Fresh“!

Згідно з доповіддю GalaxyClub, Samsung планує випустити дві версії Galaxy Watch наступного покоління з кодовою назвою Wise і Fresh. На жаль, немає конкретної інформації щодо того, що представляють ці кодові імена. Якби ми здогадалися, схоже, кодова назва Wise може вказувати на видання Tizen носяться. З іншого боку, Fresh може бути той, який працює на WearOS.
Якщо все це для вас звучить незвично, можливо, ви не знаєте, що Samsung планує відмовитись від Tizen для WearOS - принаймні, так стверджує останній звіт. Samsung раніше використовував Android Wear (зараз - WearOS) для своїх розумних годинників, але потім вирішив піти на всі Tizen у 2014 році. З того часу Samsung випустив деякі дивовижні розумні годинники з преміумдосвідом для користувачів.

Наприклад, сучасний Galaxy Watch 3 є одним з найкращих розумних годинників. Він має всі функції здоров’я та фітнесу, які працюють надзвичайно добре. Крім того, обертова рамка та програмне забезпечення Tizen вільно працюють між собою.

Ви повинні бути раді WearOS?

Якщо Samsung висуває одні з найкращих розумних годинників на ринку, то чому раптове рішення про перехід на WearOS? Ну, конкретного пояснення цьому новому відкриттю немає, і насправді Samsung навіть не робив жодного офіційного оголошення. Хоча Tizen працює досить добре на Galaxy Watches, він не має підтримки розробників, що означає обмежену кількість програм.

Відсутність додатків може бути однією з причин утримувати потенційних покупців. Samsung може захотіти це виправити, вибравши версію WearOS. Крім того, версія WearOS залучить більше покупців, які віддадуть перевагу WearOS перед Tizen в будь-який день. Іншою причиною можуть бути зростальні відносини між Google і Samsung.

З огляду на це, було б цікаво подивитися, що Samsung має у магазинах для наступної ітерації годинників Galaxy.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: