Google анонсує 6 нових функцій для телефонів Android

Сьогодні Google анонсувала шість своїх останніх оновлень, які надходять на телефони Android. Оновлення включає інструмент перевірки пароля, планування повідомлень, оновлення TalkBack, оновлення Google Assistant, темну тему для Карт Google та автоматичне оновлення Android. Останнім часом Google був досить зайнятий. Це останнє оновлення з’явиться після того, як на пристрої Android з’являться такі функції, як Emoji Kitchen та аудіокниги, що автоматично переказуються

Перевірка пароля на Android

На телефонах Android користувачі можуть зберегти пароль до облікового запису Google і скористатися функцією автозаповнення. Це полегшує подальший вхід у ваш обліковий запис. Однак є користувачі, які хвилюються, чи ці облікові дані безпечні.

Password Checkup notification screen

Ця нова функція від Google інтегрує перевірку витоків паролів для кожного входу. Це означає, що Google буде перевіряти та перевіряти, чи є витік ваших облікових даних. Це забезпечить безпеку ваших даних для входу на будь-якому рівні

Розклад повідомлень — введіть зараз, надішліть пізніше

Розклад повідомлень — це нове оновлення, яке значно полегшує обмін повідомленнями. Якщо вам потрібно надіслати повідомлення в певний час, але можете забути, розклад повідомлень вам допоможе.

Google анонсує 6 нових функцій для телефонів Android

Ця нова функція дозволяє користувачам складати повідомлення у зручний час та надсилати його у відповідний час. Ця функція буде доступна для користувачів на Android 7 та новіших версіях.

TalkBack - вам не потрібно дивитись на екран

Для тих, хто не бачить екран, тепер доступна нова версія екранного зчитувача TalkBack. Нова версія TalkBack використовує голосові відгуки та жести, щоб зробити Android більш дружнім. Ви можете відчути повний досвід роботи з телефоном, не дивлячись на екран.

Google анонсує 6 нових функцій для телефонів Android

Google Assistant - робіть більше вільних рук

Тепер користувачам потрібно лише сказати "Hey Google, встановити будильник" або "Hey Google, відтворюй популярну музику на Spotify" тощо, і Google Assistant може виконати більшу частину роботи за вас.

Use Google Assistant to send a text, even when your phone is locked

Ви навіть можете використовувати Google Assistant, щоб надіслати текст або заблокувати телефон. Для Google компанія хоче, щоб користувачі могли робити більше без рук.

Темна тема Google Maps

Темна тема — не зовсім нова функція, але нова для Карт Google. Щоб активувати цю функцію, перейдіть до «Налаштування» >> «Теми» >> «Завжди в темній темі». Багато користувачів цінують темну тему, оскільки це значно зменшує втому екрану. Він також споживає менше батареї, ніж інші звичайні теми. Однак ця функція наразі недоступна. За словами компанії, темна тема в Картах незабаром буде розширена для всіх користувачів Android у всьому світі.

Google анонсує 6 нових функцій для телефонів Android

Android Auto - покращуйте своє задоволення від водіння

Ця функція буде доступна для пристроїв з Android 6.0 і новіших версій протягом наступних кількох днів. Ця функція має на меті полегшити та покращити рух.

Stay entertained with voice-activated games on your display with Android Auto

Ви маєте доступ до спеціальних шпалер, ярликів на екрані запуску, розділеного екрана для деяких функцій тощо.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: