Частота дискретизації дисплея Redmi K40 перевищить 300 Гц

Серія Redmi K40 буде офіційно випущена завтра. Чесно кажучи, ми також чули про багато нових функцій, які він буде мати.

Частота дискретизації дисплея Redmi K40 перевищить 300 Гц

Сьогодні вдень Лу Вейбінг, генеральний менеджер бренду Redmi, ще раз заявив, що Redmi K40 буде оснащений частотою дискретизації дотику понад 300 Гц. Таким чином, він перевершує рівень найкращих ігрових телефонів.

Найкращі електронні спортивні телефони, що зараз представлені на ринку, мають частоту дискретизації дотику 300 Гц. Тож очікується, що Redmi K40 буде додатково модернізовано до частоти дискретизації дотику до 480 Гц. Таким чином, він може забезпечити більш високу швидкість відповіді, і ви можете використовувати його в бойових іграх, щоб першим зробити крок.

Варто зазначити, що високі технічні характеристики екранів серії Redmi K40 на цьому не зупиняються.

Згідно з попередніми офіційними відомостями, K40 забезпечить значне оновлення технології показу. Ми знаємо, що цей телефон буде мати найдорожчий екран у галузі.

Він використовує останнє покоління дисплея Samsung AMOLED від Samsung E4. Завдяки цій провідної технології якість екрану досягне безпрецедентної висоти, досягнувши пікової яскравості 1300 ніт, високого коефіцієнта контрастності 5000000: 1, а також підтримуватиме дисплей HDR 10, а також частоту оновлення 120 Гц.

Частота дискретизації дисплея Redmi K40 перевищить 300 Гц

Xiaomi Mi 11 раніше спирався на цей новий матеріал. Його екран оновлюється кожні 13 записів. Але слід також згадати його високу роздільну здатність екрану, високу пікову яскравість OLED, високу точність кольорів, високу контрастність, низьку відбивну здатність екрану тощо.

Частота дискретизації дисплея Redmi K40 перевищить 300 Гц

На додаток до застосування нових матеріалів, серія Redmi K40 застосовуватиме централізований дизайн перфорації. Діаметр отвору становить 2,8 мм. Виробник стверджує, що це найменша дірка на ринку.

Раніше Лу Вейбінг також повідомляв, що моделі серії Redmi K40 матимуть той самий екран. Це означає, що підфлагманська версія, оснащена Snapdragon 870, також матиме цей надзвичайно якісний екран.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: