Виходить глобальна версія Redmi Note 10 Pro з процесором Snapdragon 768G

Redmi готується представити серію Redmi K40 у Китаї. Однак це не єдиний пристрій, над яким компанія зараз працює. Згідно з повідомленнями, глобальна версія Redmi Note 10 Pro знаходиться тут. Ну, це лише витік пакувальної коробки цього пристрою. Таким чином, смартфон поки що не є офіційним, проте він уже в дорозі.

Згідно з повідомленнями, цей смартфон використовує дизайн, подібний до Xiaomi Mi 11 і Redmi K40.

Цей витік від Mi Update Philippines дає нам більше інформації про дизайн, камеру та багато іншого.

Виходить глобальна версія Redmi Note 10 Pro з процесором Snapdragon 768G

З упакування ми бачимо, що цей смартфон оснащений чотирма задніми камерами. Це поле також показує, що Redmi Note 10 Pro також матиме принаймні три варіанти кольорів. Кольори включають чорний, помаранчевий і блакитний. Дисплей оснащений перфорацією для однієї передньої камери. Згідно з попередніми звітами, цей пристрій буде оснащений Snapdragon 732G, а також 64-мегапіксельною камерою.

Redmi Note 10 Pro зосереджений на іграх

Крім того, існують припущення, що цей пристрій буде оснащений 120 Гц IPS-дисплеєм. Також він може використовувати акумулятор на 5050 мАг. Зрештою ці особливості можуть стати його основними торговими точками. Оскільки серія Redmi Note позиціонується як потужні, але доступні ігрові телефони, місткість акумулятора та частота оновлення екрану досить привабливі.

Ну, цей «ігровий телефон» поставляється з чіпом Qualcomm середнього класу. Однак важливо зазначити, що прізвисько «G» у процесорах Qualcomm зображує ігри. Це показує, що процесор середнього класу оптимізований для ігор.

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: