ⓘ Transcend представляє новий твердотільний накопичувач SSD530K, що витримує до 100 тисяч циклів запису/стирання

Transcend Information, Inc. (Transcend), лідируючий виробник пристроїв для промислового застосування, представляє 2,5-дюймовий твердотільний накопичувач SSD530K промислового класу. Накопичувач побудований на базі флеш-пам’яті 3D NAND, оснащений інтерфейсом SATA III 6 Гбіт/с і кешем DRAM. Завдяки застосуванню SLC-режиму, цей твердотільний накопичувач здатний витримати до 100 тисяч циклів запису/стирання. Для підвищення довговічності, застосовані технології кутової заливки і динамічного термічного регулювання, а також можливість роботи в розширеному діапазоні робочих температур (від -20°C до 70°C).

Підтримка до 100 тисяч циклів запису/стирання

Накопичувач SSD530K побудований на основі високоякісної флеш-пам’яті BiCS4 3D NAND з 96 шарами. У порівнянні з накопичувачами, побудованими на базі BiCS3 NAND, які можуть мати тільки до 64 шарів флеш-пам’яті, новий пристрій відрізняється значно більш високою щільністю запису. А застосування SLC-режиму дозволяє накопичувачу витримувати до 100 тисяч циклів запису/стирання, не поступаючись за цим показником пристроям на базі пам’яті типу SLC NAND, і демонструючи при цьому високу продуктивність і оптимальний рівень надійності.

Продуктивність до 560 МБ/с

Завдяки використанню інтерфейсу SATA III 6 Гбіт/с і кеша на базі пам’яті типу DDR3, накопичувач SSD530K демонструє високу швидкість читання і запису, яка досягає, відповідно, 560 та 490 МБ/с. Крім цього накопичувач SSD530K демонструє продуктивність до 88 000 IOPS при операціях випадкового читання і запису файлів для блоків даних об’ємом 4К. Це скорочує час завантаження і забезпечує практично миттєвий відгук системи при роботі з ресурсоємними додатками.

Надійна робота в самих різних умовах

Новий накопичувач SSD530K здатний функціонувати в розширеному діапазоні робочих температур (від -20°C до 75°C), що забезпечує стабільну і надійну роботу в самих різних кліматичних умовах. Застосування технології динамічного термічного регулювання дозволяє підтримувати стабільну продуктивність, запобігаючи перегріву, а застосування технології кутової заливки збільшує надійність компонентів при високій тепловій напрузі, вібраційних навантаженнях, гравітаційних прискореннях і постійних циклічних навантаженнях. У новому промисловому накопичувачі використовується вбудована функція виправлення помилок LDPC ECC (Low-Density Parity Check), а також інші технології: Global Wear-Leveling, Garbage Collection, SMART, TRIM, NCQ, що дозволяють збільшити термін служби і підвищити стабільность роботи при їх використанні у вбудованих і промислових системах, що характеризуються високою інтенсивністю запитів на запис даних.

Твердотільний накопичувач SSD530K ємністю 128 гігабайт здатний витримати до 6400 ТБ запису, гарантуючи, що всі найважливіші дані будуть надійно збережені.

Програмне забезпечення Transcend SSD Scope Pro

Фірмовий пакет програмного забезпечення SSD Scope Pro володіє інтуїтивно-зрозумілим інтерфейсом і дозволяє відстежувати справність накопичувача, допомагаючи більш ефективно використовувати і обслуговувати вбудовані твердотільні накопичувачі. Серед його функцій: інформація про накопичувач, статус S.M.A.R.T., діагностичне сканування, надійне видалення даних, індикатор справності накопичувача, клонування системи і віддалений моніторинг. За допомогою центру управління твердотільними накопичувачами користувачі можуть перевіряти стан твердотільних накопичувачів в режимі реального часу, отримувати повідомлення і віддалено провести оновлення прошивки, що дозволяє вчасно провести технічне обслуговування накопичувачів, зводячи до мінімуму час простою.

Ємність і гарантія

Твердотільний накопичувач Transcend SSD530K пропонується у варіантах 64 і 128 ГБ, і має трирічну обмежену гарантію Transcend.

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: