Redmi Note 8 та Mi 10T Lite отримують оновлення Android 11

Раніше Xiaomi зазнавала фрагментації Android на своїх пристроях. Оскільки бренд має власну філософію завдяки своєму програмному забезпеченню MIUI, він особливо не дбав про оновлення базової версії Android на декількох пристроях. Однак це змінилося протягом останніх кількох років.

Бренд частіше натискає на оновлення Android, поки виправляє всі проблеми своїх оновлень MIUI. Поки що пристрої на базі MIUI отримують кращу підтримку Android, ніж останній пристрій Android One компанії.

Бренд вже висунув оновлення для Android 11 для Mi 10, Mi 10 Pro та Redmi K30 Pro у вересні минулого року. Це було надзвичайно відтоді, як того місяця вийшов Android 11.

Потім компанія перейшла до випуску Android 11 для Mi Note 10 Lite, Redmi Note 9 Pro / 9S та інших. Зараз бренд випускає Android 11 для Mi 10T Lite і Redmi Note 8 у Китаї. Правильно, телефон середнього класу 2019 року несподівано отримує друге велике оновлення.

Redmi Note 8 та Mi 10T Lite отримують оновлення Android 11

Mi 10T Lite має три різні варіанти для конкретного регіону. У Китаї пристрій продається як Redmi Note 9 Pro 5G, в Індії - Mi 10i. Поки що лише глобальний варіант оновлює Android 11. Крім того, міжнародний Mi Note 10 отримує оновлення для Android 11 після довгих місяців очікування. Зараз найбільш дивовижним та цікавим випадком є ​​Redmi Note 8, який отримує оновлення для Android 11 у Китаї.

Redmi Note 8 отримує друге велике оновлення для Android

Redmi Note 8 був випущений у вересні 2019 року разом із Redmi Note 8 Pro. Пристрій поставляється з Android 9 Pie прямо з коробки, а через кілька місяців оновлено Android 10 в Китаї. Натомість глобальному варіанту знадобилося кілька місяців, щоб отримати стабільне оновлення для Android 10. Він поставляється з MIUI 12, що працює зверху.

З цієї причини глобальним користувачам не слід затамувати дух для оновлення Android 11 прямо зараз. З усім тим, через пару місяців більшість власників Redmi Note 8 буде працювати під управлінням Android 11, що є разючою віхою для телефону середнього класу.

Хоча Xiaomi обіцяв оновити Redmi Note 8 до Android 10, він ніколи не обіцяв двох основних оновлень Android. Звичайно, ми очікуємо, що Android 11 стане крайнім терміном для цього телефону, який дотепер є одним з найбільш продаваних смартфонів компанії. Хоча оновлення поставляється для китайських пристроїв, якщо у вас є розблокований завантажувач із встановленим TWRP (Custom Recovery), ви можете легко встановити цю версію на свій телефон.

До того, це буде лише питанням часу, поки талановиті розробники MIUI.EU не нададуть багатомовну версію цього оновлення MIUI 12 на базі Android 11.

Варто зазначити, що він не пропонує MIUI 12.5, але, ймовірно, він буде поставлятися з глобальним варіантом. Однак ці оновлення є “стабільною бета-версією”. З цієї причини поступайте обережно.

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: