Ігровий телефон ASUS ROG 5 повинен вийти на ринок 10 березня

Сьогодні вдень ігровий телефон ROG офіційно оголосив, що 10 березня він проведе конференцію з випуску нового продукту. Як ви здогадуєтесь, на цій події він випустить ігровий телефон Tencent ROG 5.

Згодом відомий блогер поділився офіційною візуалізацією телефону, продемонструвавши його дизайн.

Ігровий телефон ASUS ROG 5 повинен вийти на ринок 10 березня

Як видно з фотографії, ігровий телефон ROG 5 буде мати симетричний повний екран спереду. Частина кадру зарезервована у верхній і нижній частині екрана. У порівнянні зі справжнім повноекранним режимом, він сприятливіший для управління іграми та уникає випадкових дотиків.

У центрі спинки є невеликий вторинний екран. Він може показувати світлові ефекти.
Загальний розмір ігрового телефону 5 Tencent ROG становить 172,83 мм × 77,25 мм × 10,29 мм.

В той самий час у верхній частині вторинного екрана також є унікальна трикутна область. Він використовує дизайн світлових ефектів Anime Matrix, схожий на MagicBook 14. Він може підтримувати спеціальні ефекти освітлення та візерунки, що чудово успадковує кровну лінію кіберспорту від ROG. Користувачі також можуть налаштувати вміст маленького вікна за допомогою вбудованого додатка системи, який цілком впізнається.

Згідно з останніми новинами, ігровий телефон ROG 5 пройшов мережеву сертифікацію. Звідти ми дізналися, що він буде оснащений 6,78-дюймовим OLED-екраном, що підтримує частоту оновлення 120 Гц.

Ігровий телефон ASUS ROG 5 повинен вийти на ринок 10 березня

Що стосується конфігурації, ігровий телефон ROG 5 буде оснащений процесором Snapdragon 888, 16 ГБ пам’яті, вбудованою подвійною клітинною акумуляторною батареєю потужністю 6000 мАг, яка підтримує дротову швидку зарядку потужністю 65 Вт.

Крім того, ігровий телефон ROG 5 також продовжуватиме підтримувати поглиблену співпрацю з Tencent. Останнє дозволить глибоко налаштувати та оптимізувати машину для подальшого вдосконалення обчислювальних та розгортальних можливостей апаратного забезпечення. Це забезпечить стабільну роботу та безперебійну роботу ігор з високою частотою кадрів.

Одночасно це також принесе ексклюзивні оптимізації додаткового екрана ігрового телефону ROG 5, lighting ефекти, вібрацію та інші аспекти, що забезпечують захоплюючий ігровий досвід.

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: