Realme GT вийде зі Snapdragon 888 та підтримкою WiFi 6

Сьогодні керівник Realme оголосив на своєму каналі Weibo, що Realme GT з’явиться 4 березня. Цей телефон буде зосереджений на трьох аспектах: чіп, частота оновлення та надшвидка зарядка. Однак, якщо ви чекаєте на версію Pro, що підтримує зарядку 125 Вт, вона не повинна відбуватися на заході, який відбудеться 4 березня.

Іншими словами, буде представлена ​​лише базова версія швидкої зарядки потужністю 65 Вт.

Realme GT вийде зі Snapdragon 888 та підтримкою WiFi 6

Сюй Ці, віцепрезидент Realme, президент Китаю і президент глобального маркетингу, сьогодні заявив, що Realme GT буде мати чіп Snapdragon 888. Крім того, він сказав, що телефон буде підтримувати вдосконалену версію Wi-Fi 6.

Раніше цього місяця Міністерство промисловості та інформаційних технологій оголосило про нову сертифіковану машину Realme GT 5G. Номер його моделі - RMX2202. Фото TENAA показує, що смартфон використовує вертикальний дизайн екрану з отвором у верхньому лівому куті. Задня камера має дворядний дизайн. Окрім того, смартфон із кодовою назвою „RMX2202“ також пройшов сертифікацію 3C, показуючи, що телефон оснащений головкою для швидкої зарядки потужністю 65 Вт.

Згідно з попередніми звітами, телефон повинен мати екран із частотою оновлення 120 Гц, процесор Qualcomm Snapdragon 888, 12 Гб оперативної пам'яті, 256 Гб пам'яті та акумулятор на 5000 мАг. Телефон також працюватиме на Realme UI 2.0 на базі Android 11.

Шанхайський мобільний світовий конгрес (MWC) розпочнеться наступного вівторка. Тож ми отримуємо різні фотографії, на яких зображені прикраси, і… розкриваємо деяку інформацію про майбутні моделі. У зв’язку з цим GSMArena поділилася фотографіями, на яких зображений так званий „Джміль”. Це звичайна шкіряна версія.

Realme GT вийде зі Snapdragon 888 та підтримкою WiFi 6

Ми бачимо, що Realme GT прийме особливий дизайн жовто-чорного кольору. Чорна частина буде простягатися від модуля камери донизу.

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: