Подвійні колонки Redmi K40 / Pro Dolby Atmos видають звук у всіх напрямках

202102redmi k40 dolby atmos

З того часу Redmi офіційно оголосив, що оприлюднить серію Redmi K40 за допомогою прямого відео 25 лютого о 19:30. За словами компанії, ця подія є “подвійним флагманським” прямим ефіром. Це викликає припущення, що на заході відбудеться запуск Redmi K40 та Redmi K40 Pro. Сьогодні Redmi також оголосив, що повністю покращує якість звуку серії Redmi K40. Ця серія постачається з підтримкою Dolby Atmos. За словами компанії, будь то вбудовані стереодинаміки або навушники, це розкриває звук з усіх боків.

Принципи роботи Dolby Atmos серії Redmi K40

Крім того, Redmi продемонстрував принципи технології Dolby Atmos. Він підкреслює, що подвійні колонки можуть створювати об’ємний звук у всіх напрямках. За допомогою Dolby Atmos пристрій може надавати будь-який звуковий ефект як один звуковий елемент. Цей звуковий вихід не залежить від інших частин звукової доріжки. Будь то крик дитини чи зліт вертольота, творці вмісту можуть точно відокремити звуковий ефект. Користувачі можуть обробляти звукові елементи в будь-якому місці тривимірного простору без перешкод.

Гарнітури та вбудовані динаміки мобільних пристроїв — це переважно лівий та правий канали. Для того, щоб створити реалістичне сприйняття висоти та об’ємного звуку, двоканальна мобільна система повинна спочатку мати функцію передачі, пов’язану з головою (HRTF). HRTF описує, як джерела вхідного звуку з різних місць навколо нас доходять до наших вух.

Залежно від положення звукового випромінювання одне вухо може відставати від іншого для сприйняття звуку. Це означає, що якість звуку на кожному вусі може дещо відрізнятися. Ці відмінності походять від перешкод на голові, тулубі та зовнішніх вухах слухача.

Dolby Atmos покращує якість звуку

Потокове змішування Dolby Atmos підтримує до 128 одночасних звукових об’єктів. Він також містить метадані, що описують розташування кожного об’єкта в просторі. Крім того, процесор Dolby Atmos на мобільному пристрої може застосовувати різні HRTF до метаданих для відтворення просторової інформації в стереосигналі. Під час прослуховування через навушники стерео саундтрек може точно імітувати звукові ефекти театру (включаючи верхні звукові ефекти), створюючи захопливий та просторовий досвід.

Щоб відтворити той самий досвід за допомогою вбудованих динаміків пристрою, потрібна додаткова обробка. Крім того, динаміки вироблятимуть природне явище “перехресних переговорів” у наших вухах, яке не сприяє моделюванню кількох каналів. Процесор Dolby Atmos може усунути цю перехресну перешкоду, а потім застосувати HRTF для створення багатовимірного звукового поля та ефекту руху звукових об’єктів.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua