Нове покоління AirPods отримає значні зміни

Вчора ми отримали низку фотографій, на яких показано нове покоління прототипу AirPods. Як бачимо, це відповідає напіввушному дизайну попереднього покоління та невеликим розмірам. Ви можете використовувати його з вушними затичками для поліпшення можливостей зменшення шуму. До того, джерело заявило, що це буде коштувати дешевше.

Нове покоління AirPods отримає значні зміни

Деякі підказки заявили, що Apple випустить нові версії iPad Pro, AirTags та AirPods у березні. Однак нові моделі серії Apple Mac з Apple Silicon та дешевша версія AirPods Max не очікуються у березні.

Новий дизайн AirPods

У будь-якому випадку, з фотографії ми бачимо, що у верхній частині гарнітури є отвір для скидання тиску, зовні отвір для збору мікрофона, а всередині інфрачервоний датчик відстані та отвір для скидання тиску.

Ця гарнітура може поєднувати деякі поточні функції AirPods2 та AirPods Pro, такі як загальний обтічний вигляд та структура напіввуха. Але ручка цієї гарнітури трохи довша, ніж в AirPods Pro. І він зберігає чутливий до тиску дотик і підтримує активне зменшення шуму.

Нове покоління AirPods отримає значні зміни

Джерело показало, що досвід носіння Apple AirPods буде стабільнішим, ніж оригінали AirPods і AirPods2. Ви можете використовувати його зі знімними вушними затичками для посилення фізичного пасивного ефекту зменшення шуму. (Користувач може вибрати між активним зменшенням шуму та пасивним зменшенням шуму). Гарнітура буде оснащена новим поколінням мікросхеми H2 для подальшого зменшення розміру та енергоспоживання.

Крім того, зарядний пристрій цієї гарнітури виглядає схожим на зарядний пристрій Pro. Але трохи менше, з індикатором зарядки на передній частині корпусу. Цей зарядний пристрій також підтримує бездротову зарядку.

Що стосується часу автономної роботи, згідно з тестом на засоби масової інформації, нове покоління AirPods із зарядним блоком має загальний час відтворення близько 24 годин, що відповідає AirPods 2.

В інших аспектах, очікується, що нове покоління AirPods прийме той самий динамічний блок AirPods Pro. Це також зробить невелику оптимізацію на основі підтримання початкового рівня. Розмір динаміка становить близько 11 мм. Мультисенсорна конструкція підтримується в меншому обсязі. Він підтримує спеціальні аудіо функції та коштуватиме близько 150 доларів.

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: