Ігровий телефон Red Magic 6 поставляється із зарядним пристроєм з нітридом галію потужністю 120 Вт

Ні Фей, президент підрозділу терміналів ZTE і президент Nubia Technology Co., Ltd., заявив сьогодні, що Tencent Red Magic Gaming Phone 6 підтримуватиме 120 Вт швидкої зарядки. До того, цей телефон буде поставлятися зі стандартним зарядним пристроєм із нітридом галію потужністю 120 Вт та двокамерним акумулятором на 4500 мАг.

Останній зарядить від 0% до 50% за 5 хвилин.

Ігровий телефон Red Magic 6 поставляється із зарядним пристроєм з нітридом галію потужністю 120 Вт

Крім того, машина має чудову систему відводу тепла. Комбінація тепловіддачі + графіт зі швидкою зарядкою + високодинамічний електроліт + високоміцна мембрана та конструкція з повною випічкою можуть ефективно контролювати виробництво тепла та питання безпеки.

Новий ігровий телефон Red Magic 6 надасть дві версії стандартної версії та версії Pro. Хоча він інтегрує класичні елементи «X», він зазнає величезних змін у порівнянні з попереднім поколінням. Модуль задньої камери також використовує новий логотип «Tencent Game».

Попередній рекламний плакат вказував, що Tencent Red Magic Gaming Phone 6 буде оснащений чіпом Snapdragon 888, доповненим 8 ГБ пам'яті та операційною системою Android 11. До цього він з'являвся на GeekBench. Одноядерний бал - 1004 бали, а багатоядерний - 3306 балів. Результати непогані, і остаточна версія повинна була покращитися.

Ігровий телефон Red Magic 6 поставляється із зарядним пристроєм з нітридом галію потужністю 120 Вт

Окрім цього, вчора той самий керівник Нубії заявив, що Red Magic Gaming Phone 6 матиме чотири нові технології. З постера ми бачимо, що ці чотири технології пов’язані з екраном, зарядкою, сенсорним управлінням та вентилятором.

Компанія офіційно оголосила, що Tencent Red Magic Gaming Phone 6 вийде 4 березня.

Співпраця між Tencent та Red Magic

Red Magic і Tencent створили багато мобільних дослідницьких центрів ігор. Ці місця будуть укомплектовані членами обох компаній і працюватимуть над розробкою нових ігрових технологій. Це призведе до вдосконалення як апаратного, так і програмного забезпечення. Список сумісних ігор, що пропонують найкращі характеристики для Red Magic 6, буде лише збільшуватися.

Цікаво, що крім Black Sharks, в минулому Asus ROG Phones також мав SolarCore від Tencent. На цей момент незрозуміло, чи підписали Tencent та Red Magic ексклюзивну угоду, чи останні зможуть продовжувати співпрацювати з іншими постачальниками ігрових телефонів.

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: