Android 12 поліпшить жести та блокування випадкового торкання

Нещодавно Google офіційно випустив попередній перегляд розробників Android 12. Зараз деякі розробники можуть випробувати функції, які пропонує нова система. Android 12 поставляється з підтримкою зображень формату AVIF. Крім того, він сумісний з кодуванням відео AVC та оптимізує інтерфейс сповіщення.

З виходом Android 10 ми побачили повноекранну систему жестової навігації Google. Однак він все ще стикається з багатьма проблемами при його використанні.

Android 12 поліпшить жести та блокування випадкового торкання
Оскільки більшість сучасних мобільних телефонів мають повний екран без жодної фізичної кнопки, система жестової навігації стає дуже важливою. Користувачі повинні покладатися на ковзання вправо або вліво від краю екрана. Однак це може призвести до помилкового спрацьовування кнопок і функцій у деяких додатках.

З того часу Google визнав цю проблему і робить щось з цим. Згідно з останніми звітами, попередній перегляд розробників Android 12 має функцію для розв'язання цієї проблеми.

Android 12 поліпшить жести та блокування випадкового торкання

Google використовує машинне навчання для підвищення продуктивності жестів

Google намагається за допомогою машинного навчання спрогнозувати наміри користувача та уникнути помилкових дотиків. Розробник, на ім'я Quinny899 знайшов у модулі TensorFlow Light файл із переліком імен 43 000 програм. Розробник підозрює, що це список програм, які Google використовує для навчання моделей машинного навчання. Система виявить початкову та кінцеву точки ковзання користувача, спробує знайти шаблон і визначить, чи має намір користувач повернутися або взаємодіяти в програмі.

На цей час інтерфейс системи Android 12 підтвердив, що ця функція «інтелектуального передбачення жестів» включена. Після його ввімкнення система буде оцінювати операції жестів на основі кількох показників. Зараз ця функція не активна за замовчуванням на Android 12. Крім того, оскільки Android 12 перебуває лише на стадії розробки, ця функція наразі "закрита". Коли Android 12 досить стабільний для публічного тестування, ми очікуємо, що ця функція буде активною за замовчуванням.

Android 12 позбудеться надокучливої ​​функції сповіщення

На додаток до змін інтерфейсу, описаних у наших попередніх публікаціях, користувачі Android 12 позбудуться однієї досить старої та докучливої ​​функції системи сповіщень. Протягом багатьох років дивна поведінка деяких додатків (зокрема, Twitter) мала місце: коли користувач натискає на сповіщення на панелі сповіщень, нічого не відбувається, і через кілька хвилин додаток запускається сам із великою затримкою.

Android 12 поліпшить жести та блокування випадкового торкання

Згідно з новими правилами поведінки сповіщень в Android 12, Google забороняє додаткам використовувати таку затримку, відому як "батут сповіщень", і вимагає від розробників змінити систему сповіщень своїх додатків на нові правила.

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: