ТОП додатків для редагування фотографій на Android та iOS

satisfied lovely woman holds modern cell phone 273609 28232

Фотографія — одне з найважливіших відкриттів людського роду. Фоторедактори також існують вже досить давно.

Завдяки революції смартфонів (вони революція, чи не так?), Фоторедактори досягли точки, коли ми могли б розглянути можливість переходу на них. Сучасні програми для редагування фотографій довели, що вони дуже ефективні та гідні. Отже, у цій статті ми перерахували найкращі програми для редагування фотографій для iPhone та Android.

Ось наші найкращі фоторедактори, доступні для iPhone та Android.

Snapseed

З кого ще починати, крім власного Google. Snapseed – це редактор фотографій, який належить і розробляється Google. І якщо ми щось знаємо про Google, то вони найкращі, що стосується фотографій. Немає сумнівів, що Google має перевагу в тому, що має широку базу користувачів, ніж хто-небудь інший у цьому списку, що, зрештою, окупається для Google.

Snapseed постачається з усіма основними інструментами, необхідними для редагування фотографій, такими як обрізання, віньєтки, випрямлення, рамки, текст тощо. Додаток також пропонує настроювані фільтри, що є чудовим доповненням. Snapseed на основі AI від Google робить чудову роботу, щоб зробити ваші фотографії красивими. Snapseed, перш за все, безплатний і доступний як для iPhone, так і для Android. Ви можете завантажити його за наступними посиланнями.

Google Play
App Store

Prisma Photo Editor

Призма не потребуватиме вступу (правда?). Це сталося в той час, коли більшість фільтрів робили наші фотографії схожими на «малюнки» чи «картини» (і, чесно кажучи, всі вони були справді жахливими, чи не так?). Не можна заперечувати, що Призма зробила велику роботу, перетворивши наші зображення на картини, схожі на те, що Пікассо потрапив у наші будинки.

Ви можете уникнути великої кількості безплатних фільтрів, ми рекомендуємо спробувати преміумверсію. Не хвилюйтеся, це не призведе до діри у вашій кишені. Також у Призми є своя спільнота, така як Instagram / Facebook, так що так, ваші навички не залишаться непоміченими. Ви можете завантажити його за наступними посиланнями.

Google Play
App Store

Adobe Photoshop Express

Ось «професійний» редактор фотографій з компанії, яка нібито має монополію у сфері ПК. Так звана мобільна версія Photoshop дозволяє користувачеві грати з розширеними (або лише основними) функціями, такими як експозиція, контраст, корекція кольору та багато іншого.

Як вже було сказано вище, Adobe Photoshop Express – чудовий інструмент для налаштування ваших зображень. Маючи гідний вибір фільтрів, накладених текстур та інструментів для створення колажів, ми б сказали, що програма коштує копійки. Ви можете завантажити його за наступними посиланнями.

Google Play
App Store

VSCO

VSCO – це все про фільтри. Вони роблять ваші фотографії схожими на зроблені за допомогою аналогової кінокамери. Так, базової версії вам більш ніж достатньо, але ви точно можете спробувати їх 7-денну безплатну пробну версію. Широкий асортимент пресетів включає ті, що створені для імітації класичних рулонів плівки від Kodak, Fujifilm та Ilford.

Користувач також може використовувати VSCO для регулювання експозиції, температури, контрасту або відтінків шкіри. Вони також можуть поділитися своїми руками зі спільнотою VSCO або іншою платформою соціальних мереж. Ви можете завантажити його за наступними посиланнями.

Google Play
App Store

Adobe Lightroom

Ну, ось ще один від Adobe. Lightroom для мобільних дуже схожий на той, що встановлений у варіанті для ПК. Додаток має той самий набір інструментів, що й у Lightroom на робочому столі. І так, це не призначено для додавання наклейок на фотографію (можливо, ви могли б трохи попрацювати).

Проєкти синхронізуються в хмарі, дозволяючи користувачеві продовжувати працювати на своїй м’якій машині, якщо вони цього вимагають. Так, це платно, але з тієї причини, що він робить те, що вимагає. Ви можете завантажити його за наступними посиланнями.

Google Play
App Store

Foodie

Цей особливий, як випливає з назви, призначений для всіх гурманів. Справжньому гурману байдуже, що думають інші про їх харчові звички, а також гурману. Редактор Foodie дуже схожий на редактор Instagram. Але тут усі 30 фільтрів та функції редагування налаштовані з урахуванням їжі. Ви можете завантажити його за наступними посиланнями.

Google Play
App Store

Visage

Цей, навпаки, призначений для дрібних деталей. Ми вважаємо, що немає нічого поганого в прищах, темних плямах, мішках під очима або не зовсім білих зубах. Але що, якщо ви не хочете, щоб вони були у ваших селфі (ви знаєте, лише для того, щоб підтвердити, як погано ви виглядатимете без них). Безплатна версія програми дозволяє користувачеві швидко ретушувати свої портретні фотографії. можна розгладити шкіру, зменшити блиск шкіри, нанести макіяж очей, відбілити зуби тощо.

Однак безплатна версія програми наповнена рекламою.Тому ми рекомендуємо вам скористатися професійною версією.

Google Play
App Store

сь і все, ось список найкращих програм для редагування фотографій, сподіваємось, цей список вам знайшов користь.

Ми відкриті для пропозицій, тому повідомте нам, що ви думаєте про них, за допомогою коментарів нижче.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
GizChina.Com.Ua