iPhone зможе досягти 360-градусного знімання

Apple вивчає спосіб підключення зображень з декількох камер iPhone і вибіркового управління всіма цими пристроями одночасно для знімання на 360-градусів.

Apple продовжує досліджувати перископічні камери для наступного покоління iPhone. Отож остання заявка на патент показує, що вона прагне використовувати кілька камер на декількох пристроях.

iPhone зможе досягти 360-градусного знімання

Ця система генерації безперервних зображень з різних джерел зображення передбачає синхронізацію декількох iPhone. Звичайно, після цього вони будуть поєднувати зображення на одному iPhone.

„Фотограф, відеооператор або інша особа може захотіти зробити знімки за допомогою декількох пристроїв для знімання зображень та об’єднати зображення, зроблені кожним з окремих пристроїв, в одне безперервне зображення“.

Проблема використання декількох пристроїв може просто означати використання камери кожного в групі. Однак заявка на патент Apple також описує, як насправді встановити кілька опцій iPhone таким чином, щоб максимізувати 360-градусне покриття та мінімізувати перекриття.

iPhone зможе досягти 360-градусного знімання iPhone зможе досягти 360-градусного знімання

Apple описує цей фізичний кронштейн як "структуру блоку знімання зображень". Також він заявив, що його метою є підтримка фіксованого положення камери щодо інших камер. Ідея полягає в тому, що ці iPhone або інші пристрої будуть «розміщені радіально навколо центральної осі блоку знімання».

Призначення цієї конструкції полягає у тому, щоб кожна камера мала «мати кут не менше 30 градусів із випромінюванням, що відходить від центральної осі», і вони перекривались на центральній осі. Загалом вони «становлять поле зору на 360 градусів».

Якщо всі пристрої мають однакову модель iPhone, ця структура означає, що якість зображення, що створюється кожною камерою, однакова. Це спростить роботу зшивання зображень. Але Apple зазначила, що система не може припустити, що всі мають однаковий пристрій.

Які труднощі має ця 360-градусна технологія знімання?

Одним із факторів, що впливає на загальну якість зображення, є роздільна здатність зображення. Це може бути обмежено розмірами та конфігурацією датчика зображення.

Тому, хоча «деякі пристрої можуть дозволяти робити зображення з високою роздільною здатністю у стандартному форматі», інші пристрої цього не роблять. Різниця полягає не тільки в роздільній здатності. Наприклад, ідеальне зображення FoV (наприклад, 360 градусів) може перевищувати FoV об'єктива деяких пристроїв.

Тому більшість патентних заявок Apple стосуються способу знімання великих зображень із високою роздільною здатністю. А потім, як порівняти та об’єднати перекриваються зображення, щоб сформувати єдине, безперервне зображення.

Мета цього — зробити так, щоб це об’єднане зображення представляло єдину 360-градусну лінзу. Там неможливо розрізнити зв’язок. Для більшості фотографій, особливо зовні, зміна світла означає, що для створення такого єдиного зображення найкраще знімати кожну частину одночасно.

Отже, попри те, що заявка на патент залишається якомога ширшою, Apple пропонує, що кілька iPhone можна під'єднати через локальний Wi-Fi. Незалежно від того, як під'єднати кілька iPhone. Ідея полягає в тому, що одна людина може запускати всі камери одночасно. Apple також запропонувала спосіб використання iPad для управління всіма пристроями.

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: