iPhone зможе досягти 360-градусного знімання

202102b5a8 kkciesr7580708

Apple вивчає спосіб підключення зображень з декількох камер iPhone і вибіркового управління всіма цими пристроями одночасно для знімання на 360-градусів.

Apple продовжує досліджувати перископічні камери для наступного покоління iPhone. Отож остання заявка на патент показує, що вона прагне використовувати кілька камер на декількох пристроях.

Ця система генерації безперервних зображень з різних джерел зображення передбачає синхронізацію декількох iPhone. Звичайно, після цього вони будуть поєднувати зображення на одному iPhone.

„Фотограф, відеооператор або інша особа може захотіти зробити знімки за допомогою декількох пристроїв для знімання зображень та об’єднати зображення, зроблені кожним з окремих пристроїв, в одне безперервне зображення“.

Проблема використання декількох пристроїв може просто означати використання камери кожного в групі. Однак заявка на патент Apple також описує, як насправді встановити кілька опцій iPhone таким чином, щоб максимізувати 360-градусне покриття та мінімізувати перекриття.

Apple описує цей фізичний кронштейн як “структуру блоку знімання зображень”. Також він заявив, що його метою є підтримка фіксованого положення камери щодо інших камер. Ідея полягає в тому, що ці iPhone або інші пристрої будуть «розміщені радіально навколо центральної осі блоку знімання».

Призначення цієї конструкції полягає у тому, щоб кожна камера мала «мати кут не менше 30 градусів із випромінюванням, що відходить від центральної осі», і вони перекривались на центральній осі. Загалом вони «становлять поле зору на 360 градусів».

Якщо всі пристрої мають однакову модель iPhone, ця структура означає, що якість зображення, що створюється кожною камерою, однакова. Це спростить роботу зшивання зображень. Але Apple зазначила, що система не може припустити, що всі мають однаковий пристрій.

Які труднощі має ця 360-градусна технологія знімання?

Одним із факторів, що впливає на загальну якість зображення, є роздільна здатність зображення. Це може бути обмежено розмірами та конфігурацією датчика зображення.

Тому, хоча «деякі пристрої можуть дозволяти робити зображення з високою роздільною здатністю у стандартному форматі», інші пристрої цього не роблять. Різниця полягає не тільки в роздільній здатності. Наприклад, ідеальне зображення FoV (наприклад, 360 градусів) може перевищувати FoV об’єктива деяких пристроїв.

Тому більшість патентних заявок Apple стосуються способу знімання великих зображень із високою роздільною здатністю. А потім, як порівняти та об’єднати перекриваються зображення, щоб сформувати єдине, безперервне зображення.

Мета цього — зробити так, щоб це об’єднане зображення представляло єдину 360-градусну лінзу. Там неможливо розрізнити зв’язок. Для більшості фотографій, особливо зовні, зміна світла означає, що для створення такого єдиного зображення найкраще знімати кожну частину одночасно.

Отже, попри те, що заявка на патент залишається якомога ширшою, Apple пропонує, що кілька iPhone можна під’єднати через локальний Wi-Fi. Незалежно від того, як під’єднати кілька iPhone. Ідея полягає в тому, що одна людина може запускати всі камери одночасно. Apple також запропонувала спосіб використання iPad для управління всіма пристроями.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua