Google розробляє економну технологію для Chrome

Як найбільший браузер на ринку, Chrome найбільше критикують, оскільки він споживає системні ресурси. Однак Google розробляє технологію, яка може зменшити споживання Chrome ресурсами операційної системи. Це називається PartitionAlloc.

Як працює PartitionAlloc?

Згідно з вебсайтом проєкту Chromium, PartitionAlloc - це розподільник пам'яті, який може виділити достатній розмір сегмента для об'єктів у розділі пам'яті. Найважливішою метою PartitionAlloc є безпека. Він повинен ізолювати різні розділи один від одного в просторі URL-адрес. Це запобіжить вторгненню шкідливих програм в операційну систему. Інші його функції включають пришвидшення запуску Chrome, швидше завантаження внутрішніх вебсторінок та зменшення споживання оперативної пам'яті.

Windows Latest повідомляє, що Google минулого року розпочав розробку технології, яка називається PartitionAlloc, і незабаром планує впровадити цю технологію для Windows, Android, Linux та інших операційних систем.

Останній commit проєкту Chromium показує, що PartitionAlloc - Everywhere тепер перенесено на бета-версію Windows та Android, щоб бути ввімкненою за замовчуванням. Але версія Linux все ще має деякі проблеми. Запланований прогрес версії Linux невідомий.

Інший commit зазначив, що тести PartitionAlloc на платформі Android показали, що ця технологія може покращити споживання пам'яті, продуктивність та стабільність у більшості процесорних середовищ графічного процесора. Що стосується фактичного ефекту покращення для Windows 10 та Android, його ефект досі незрозумілий

Google розробляє економну технологію для Chrome

Команда Microsoft Edge, яка використовує проєкт Chromium, також намагається зменшити використання ресурсів браузера. Минулого року Windows 10 2004 додав функцію під назвою SegmentHeap. Це має зменшити пам’ять, що використовується програмами Win32, до 27%.

Бета-версія Edge 88 у грудні минулого року додала підтримку сплячих вкладок. Це може зменшити прості вкладки, використовуючи 32% пам'яті та 37% ресурсів центрального процесора.

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: