Чому виробники скасували розсувний повноекранний дизайн?

Ви помічали, що з того часу, як три найбільших виробники смартфонів Xiaomi, Lenovo та Honor послідовно випустили '' розсувні повноекранні '' телефони (MIX 3, Z5 Pro та Magic 2) у 2018 році, цей ідеальний повноекранний дизайн повністю зник з 2019 року до 2021 року?

Деякі люди говорять, що розсувний повноекранний збільшить вагу смартфона. Отже, його поступово скасували, але це не так. Знаєте, звичайні повноекранні смартфони мають вагу близько 200 г і більше. Але останні два роки показали, що споживачі цього не приймають.

Ми маємо на увазі, що це може розглядатися як основна причина, чому виробники скасували такі проєкти. Але за цим є інші причини.

Чому виробники скасували розсувний повноекранний дизайн?

Насправді найбільша проблема розсувних повноекранних телефонів — це виробничі витрати та післяпродажні витрати. Оскільки конструкція розсувної кришки вимагає прихованої доріжки, кількість дрібних деталей дуже велика. Це приносить відносно великі матеріальні витрати.

А складний процес складання також спричиняє різке збільшення собівартості продукції.

Що стосується післяпродажної вартості, очевидно, що ковзний повноекранний режим "легше зламати", ніж звичайні телефони з перфорованим екраном.

Наприклад, якщо користувач випадково впустить повноекранний смартфон із розсувною кришкою, легко спричинити несправності, такі як ослаблення або пошкодження кабелю. Однак, якщо на корпусі телефону немає слідів ударів, ви можете отримати безплатну післяпродажну гарантію.

Чому виробники скасували розсувний повноекранний дизайн?
Тому дизайн повноекранної розсувної кришки хороший. Але це збільшить виробничі витрати, вартість продажу терміналу та післяпродажне обслуговування. Тому сьогоднішні виробники неохоче приймають цей дизайн. Слід також зазначити, що всі згадані три моделі демонстрували погані результати продажів.

Очевидно, що розсувні телефони виглядають привабливо і забезпечують справжню повноекранну продуктивність, але вони викликають більше занепокоєння.

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: