Vodafone запускає високоточну технологію супутникового стеження з точністю до 10 см

Vodafone протестував нову технологію супутникового стеження, яка працює з платформою Інтернету речей (IoT) для відстеження транспортних засобів, дронів і вантажів з точністю до 10 см. Компанія заявила, що це величезне поліпшення. У порівнянні з нинішньою стандартної супутниковою системою, точність якої складає 3 метри (300 см).

По-перше, Vodafone буде використовувати вдосконалену технологію супутникового стеження Sapcorda і власну платформу IoT на транспортних засобах. Скажімо, медичний персонал може точно відстежувати місцеперебування дронів, що перевозять кров та інші припаси.

Джастін Шилдс, директор по бізнес-платформам і рішень Vodafone, прокоментував, коли його запитали про цю технологію супутникового стеження:

Можливо, нам ще не вдалося знайти голку в стозі сіна, але ми наближаємося. Що ми можемо зробити зараз, так це взяти нові цифрові послуги, подібні до цієї, інтегрувати їх з нашою глобальною платформою Інтернету речей і швидкими мережами і запропонувати їх в безпечному масштабі для багатьох мільйонів клієнтів. Наші внутрішні послуги 5G і IoT вже дозволяють виробничим підприємствам, дослідним лабораторіям і фабрикам виконувати критично важливі та часто небезпечні високоточні роботи з роботами. Тепер ми застосовуємо ті ж рівні точності до зовнішнього світу.

Зв'язавши платформу IoT Vodafone зі службою глобальної навігаційної системи (GNSS) Sapcorda, можна усунути будь-які неточності, викликані кривиною Землі, атмосферою і різницею годин на супутниках. У поєднанні з відео і бортовими діагностичними системами оператори транспортних засобів можуть віддалено перевіряти і зупиняти машини при необхідності.

Компанія не оголосила ціну нової технології супутникового стеження і послуги. Вона тільки сказала, що доповнить чинне рішення для комерційних клієнтів в 54 країнах.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: