Як створити додаток без програмування у 2021 році (Android і iOS)

202102how to create an app without coding 768x768 1

Додатки для смартфонів стають все більш важливими для бізнесу, але їх висока вартість розробки часто відлякує власників малого бізнесу. Володіючи навичками розробки коду, компанії повинні залежати від розробників-фрілансерів і агентств, які отримують відсотки. Однак з появою нових технологій, доступних сьогодні, ви теж можете самі створювати додатки без програмування.

Все, що вам потрібно, це творець додатків, такий як Appy Pie, і ви можете реалізувати свою ідею і реалізувати її в три простих кроки.

Мобільні додатки допомагають компаніям будь-якого розміру залишатися конкурентоспроможними і навіть знаходити нові джерела доходу. А оскільки кількість користувачів смартфонів і завантажень програм продовжує рости, немає ніяких сумнівів в яскраве майбутнє мобільної комерції.

Нижче наводиться просте покрокове керівництво, яке допоможе вам створити власний додаток без навичок програмування. Таким чином, ви теж можете почати користуватися перевагами, які користувальницький додаток може запропонувати вашому бізнесу.

Чому мобільні додатки?

Раніше був один Інтернет, але не більше. Сьогодні існує два Інтернету: настільний Інтернет і мобільний Інтернет.

Розквіт настільної мережі почався з 1980-х по 1990-і роки. Перший смартфон був винайдений в 1992 році, а коли App Inc. випустила iPhone у 2007 році, Інтернет назавжди змінився з появою «сучасного смартфона».

Сьогодні дохід від мобільних додатків обчислюється сотнями мільярдів доларів, при цьому кількість користувачів смартфонів і кількість звантаження додатків збільшується з кожним роком.

Пошук на основі розташування також виявляється дуже прибутковим: понад 70% конвертуються в офлайн-покупки, а близько 50% всіх користувачів знаходять нові продукти або компанії на своїх телефонах.

Кількість транзакцій мобільного комерції через смартфони також зростає, і, з огляду на прихильність молодого покоління до своїх смартфонів, легко побачити, що чекає мобільні додатки в майбутньому.

Переваги розробки без коду

Розробка без коду дає вам можливість створювати додатки, не написавши жодного рядка коду. Це гарна новина для всіх, включаючи досвідчених програмістів і не програмістів.

Appy Pie робить це можливим за допомогою середовища проєктування, яка швидко створює функціональний додаток для пристроїв Android і iPhone.

Ви можете створити додаток, яке потрібно вашому бізнесу, за допомогою візуальних перетягувати елементи. Від бронювання місць в ресторані до громадських заходів та інших областей електронної комерції — немає межі того, що ви можете робити.

І навіть якщо ви програміст, розробка без коду дозволить втілити вашу ідею в життя за долю часу, яке треба було б для програмування додатки вручну. Це може бути корисно, коли час критично.

У будь-якому випадку, незалежно від причин, за якими ви вирішили створити програму за допомогою Appy Pie, ось кроки, щоб це зробити.

Речі, які вам знадобляться

Ось список того, що вам знадобиться для створення додатка на Appy Pie:

 • Кредитна карта: вона потрібна Appy Pie для підтвердження вашої особистості. Ви отримуєте 7-денну безкоштовну пробну версію системи через Paypal.
 • Смартфон: це для тестування програми, з якою тільки що створили.
 • Кілька хвилин: початковий процес створення програми виконується швидко і займає всього кілька хвилин. Але весь процес проєктування залежить від ваших потреб в налаштуванні.

Як створити додаток без програмування

Як тільки у вас все буде готово. Ось такі кроки:

Крок 1. Вирішіть, що побудувати

Перший крок — визначитися з типом додатку, який ви хочете створити. Appy Pie працює з шаблонами додатків, тому ви можете швидко вибрати той, який найбільш близький до того, що вам потрібно, і відредагувати його пізніше.

Ось основні шаблони на платформі:

 • Онлайн магазин
 • Знайомства
 • Розташування та місця
 • Радіо і подкасти
 • Події
 • Здоров’я і добробут
 • Освіта
 • Ресторани та їжа
 • Новини та журнали
 • Бізнес
 • Релігія
 • інші

Кожен з цих шаблонів містить важливі модулі, необхідні для створення необхідних функцій. Наприклад, є модуль доставки для інтернет-магазинів, модуль автоматичної посилання повідомлень Geo для доставок, купонів, соціальних мереж, календаря подій і т. д.

Мета тут — завантажити модулі за замовчуванням в залежності від типу додатка, яке вам потрібно, бо це спрощує вам задачу.

Крок 2. Відвідайте вебсайт Appy Pie

Після того, як ви визначитеся з тим, що хочете, наступним кроком буде перехід на вебсайт Appy Pie. Клацніть тут, щоб відвідати вебсайт Appy Pie. Після цього натисніть кнопку «Створити безплатний додаток», щоб створити безплатний обліковий запис.

Крок 3. Введіть назву програми

Прийшов час ввести назву вашої програми. Ви можете ввести будь-яке ім’я, але будьте обережні зі спеціальними символами, такими як апостроф, через те, що система їх не прийме.

Як бачите, в якості назви програми я використовую Jennys Cakes. Дженні

Крок 4. Виберіть відповідну категорію

Тепер йде розділ категорій. Він більше схожий на шаблон, тому при виборі будь-якої категорії ваш додаток попередньо заповнить ваше додаток усіма стандартними модулями для аналогічних програм. Ви завжди можете змінити і оптимізувати різні функції пізніше, так що не хвилюйтеся.

Оскільки додаток Jennys Cakes, яке я створюю, більше схоже на інтернет-магазин, я вибираю тут категорію «Інтернет-магазин». Це повинно завантажити його зі сторінкою контактів, запитів, каталогом, щоб продемонструвати її різні дизайни тортів і так далі.

Крок 5: Виберіть колірну тему

Тепер ви зустрінетеся зі сторінкою колірної схеми, яку ви також можете змінити пізніше, як і більшість інших варіантів тут. Варіанти включають вибір одного з шести кольорів, а також між світлою і темною темою.

Є тема «Deep Ocean», яка має природний синій колір, зелена тема «Go Green» і так далі. Просто зробіть вибір і рухайтеся так

Крок 6: Виберіть цільовий пристрій

Appy Pie створює додатки для Android і iPhone, але вам потрібно вибрати один пристрій для тестування, і саме це ви тут робите.

Просто клацніть, щоб вибрати будь-який з двох пристроїв, і все майже готово. Обираю Android.

Крок 7. Збережіть і створіть обліковий запис

Нарешті, настав час створити обліковий запис Appy Pie, щоб ви могли зберегти свій проєкт і отримати посилання для завантаження і тестування свого застосування.

Для цього натисніть кнопку «Зберегти і продовжити».

Крок 8. Використання надійного пароля

Ця сторінка пропонує вам поля для введення тексту для вашої адреси електронної пошти та пароля. Звичайно, ви повинні знати, як ввести свою адресу електронної пошти.

Однак для пароля системі потрібно комбінація малих і великих літер, у тому числі принаймні одну цифру (0-9) і один спеціальний символ (@ # _- і т. і.). Інакше не піде.

Крок 9: Підтвердить свою обліковий запис

Після успішного створення облікового запису Appy Pie відправить лист з підтвердженням на тільки що вказану вами адресу. Отже, відкрийте свою поштову скриньку на іншій вкладці та отримаєте 6-значний код.

Потім поверніться на вкладку Appy Pie, введіть цифри та натисніть кнопку «Підтвердити», щоб підтвердити свою новостворену обліковий запис на вебсайті.

Крок 10. Прийшов час внести деякі правки

Як тільки ваш обліковий запис буде підтверджено, Appy Pie завантажить редактор, щоб ви могли далі налаштовувати свій додаток на свій смак.

Ви можете внести ці зміни зараз або пізніше, але вам потрібно буде ввести дані своєї кредитної картки, коли ви ввійдете в систему пізніше. Це пов’язано з тим, що вам необхідно оновити обліковий запис, щоб отримати доступ до функцій користувальницької панелі Appy Pie. Ця пропозиція також є у вигляді 7-денної пробної версії.

Зміни тут в основному візуальні — дозволяють налаштовувати шрифти, макети заголовка, сторінки та нижнього колонтитула, а також кольору та інші естетичні значення. Більш детальна настройка доступна при вході в систему.

Коли ви закінчите попередній дизайн, натисніть кнопку «Зберегти та продовжити», щоб закінчити.

Крок 11. Завантажте і перевірте

Тепер додаток готове, і прийшов час для тестування. Але спочатку система повинна його побудувати та запропонувати вам посилання для звантаження. Це може зайняти до 2 хвилин, так що наберіться терпіння.

Коли це буде зроблено, ви отримаєте сторінку завантаження з QR-кодом, який ви можете просто просканувати за допомогою телефону, щоб завантажити додаток. Ви також отримаєте повідомлення електронної пошти з інструкціями, або ви також можете натиснути «Копіювати посилання», щоб отримати завантаження.

Тестування нової програми допоможе вам побачити, як ваш твір працює в реальному житті та що потрібно змінити або поліпшити.

Якщо все піде добре, вітаю зі створенням вашого найпершого додатка!

Публікація вашого додатку

Після того, як ви виконали всі необхідні правки та тестування і відчуєте, що ваша програма готова для всього світу, пора опублікувати його. Публікація додатка означає його публічне завантаження в Інтернеті, де потенційні користувачі можуть знайти, завантажити та встановити його.

Процес публікації додатків варіюється від Google Play Store, в якому розміщені додатки для Android, до Apple App Store для додатків iPhone, тому вам потрібно знати, як це робиться для кожного.

Майте на увазі, що Appy Pie пропонує підтримку публікації, але тільки для клієнтів з планами Gold і Platinum.

Публікація в Google Play Store

 1. Створіть обліковий запис розробника Google: Першим кроком до публікації додатки для Android в Play Store є отримання облікового запису розробника Google на сторінці https://play.google.com/console/signup. Процес реєстрації простий, але вони стягують одноразову плату в розмірі 25 доларів США. Так, це трохи коштує, але все ж дешевше, ніж в Apple App Store.
 2. Зробити обліковий запис продавця (необов’язково): Це необов’язковий крок, який вам потрібен тільки в тому випадку, якщо ви плануєте продавати свій додаток або пропонувати IAP (покупки в додатку). У такому випадку увійдіть в Play Console, натисніть «Завантажити звіти» і виберіть «Створити обліковий запис продавця зараз». Це дозволить вам управляти будь-якими фінансами, пов’язаними з додатком.
 3. Створити додаток: Потім натисніть кнопку «Створити додаток» і введіть назву програми, мову за замовчуванням, тип програми та вкажіть, чи є воно платним чи безплатним. Також відзначте необхідні прапорці та підтвердить, натиснувши кнопку «Створити додаток».
 4. Створіть свою сторінку в магазині: це те, що потенційний користувач бачить в магазині перед завантаженням. Він включає докладний опис вашого застосування, наприклад, що воно робить, зображення, переклади, контактні дані, політику конфіденційності та відповідь, якщо воно містить рекламу.
 5. Рейтинг контенту: Всім додатків Android потрібно рейтинг контенту, щоб уникнути проблем з Play Store. Отже, на панелі інструментів виберіть «Рейтинг змісту» і дайте відповідь на надану анкету якомога чесно.
 6. Поширення: вам також необхідно налаштувати поширення, наприклад за цільовою аудиторією вашого додатка, віковій групі та т. і.
 7. Завантажте APK: Google дозволяє вам вибрати, як випустити вашу програму, і це варіюється від внутрішнього випуску до закритого, відкритого та остаточного виробничого випуску. Отже, в параметрах програми пункт «Управління випусками» і «Випуски програм», щоб вибрати те, що ви хочете. Тут бажано отримати тестову версію, щоб ви могли спочатку все перевірити.
 8. Розгорніть свій додаток: Якщо ви задоволені результатами тестування, наступним кроком буде перевірка та остаточне розгортання випуску. Спочатку переконайтеся, що всі введені вами дані вірні, потім натисніть «Огляд», щоб переконатися у відсутності проблем. І, нарешті, натисніть «Підтвердити Розгорнення», щоб опублікувати додаток для всього світу або вашої цільової аудиторії.

Публікація в Apple App Store

 1. Створіть обліковий запис Apple Developer: Ваш перший крок в публікації додатки для iPhone – це створення облікового запису Apple Developer за адресою https://developer.apple.com/programs/enroll. Для цього вам знадобиться Apple ID і щорічна плата в розмірі 99 доларів. Пам’ятайте, що ваша програма перестане працювати, коли закінчиться термін вашого річного платежу, і ви його не продовжите.
 2. Увійдіть в систему та ознайомтеся з рекомендаціями: після того, як ви закінчите реєстрацію, наступним кроком буде вхід в систему App Store Connect (https://appstoreconnect.apple.com) і звикання до панелі управління і середовищі. Також обов’язково ознайомтеся з інструкціями на сторінці https://developer.apple.com/app-store/review/guidelines, тому що процес перевірки може бути суворим.
 3. Контракти платних додатків (необов’язково): це необов’язково і застосовується тільки до платних додатків. Після входу в систему натисніть кнопку «Угоди, податки та банківська справа» на панелі управління App Store Connect. Запитайте контракт в розділі «Запросити контракти», потім перегляньте угоду і відправте. Нарешті, додайте відповідну інформацію в розділ «Контракти в процесі», включаючи вашу контактну, банківську і податкову інформацію.
 4. Починайте створення свого застосування: Щоб почати процес публікації додатки, натисніть «Особисте» на панелі управління App Store Connect і заповніть форму. Ви завжди можете натиснути «?» Поруч з будь-яким незрозумілим елементом.
  Налаштуйте свій додаток: App Store потрібно назву програми, категорія, політика конфіденційності, цільова аудиторія, мова, управління версіями, параметри випуску і т. і.
 5. Створюйте та завантажуйте скріншоти: це ще один важливий момент, про який слід пам’ятати, тому що в Apple є специфікації, яких ви повинні дотримуватися. Ви можете вивчити специфікації тут: https://help.apple.com/app-store-connect/#/devd274dd925.
 6. Завантаження за допомогою Xcode або Transporter: Використання програми Xcode для Mac спрощує завантаження коду вашої програми, включаючи необхідні сертифікати. Якщо ви створили свій додаток за допомогою Appy Pie, сертифікат «.CSR» можна завантажити на вкладці «Go Live» на панелі інструментів Appy Pie. Xcode зараз знаходиться в 12-й версії, а додаток Transporter також є гарною альтернативою.
  Надішліть додаток на розгляд: Наступним кроком після завантаження програми є перехід в розділ збірки, вибір додатки, натискання «готове», а потім «Зберегти» у правому верхньому кутку екрану. Нарешті, натисніть «Відправити на розгляд», і все.

Детальна настройка

Як ви помітите, тільки що створений додаток ще не зовсім те, що вам потрібно, тому вам, можливо, доведеться продовжити його налаштування. Ваш обліковий запис на вебсайті Appy Pie мати в собі безліч інструментів, які допоможуть вам зробити це і максимально ефективно використовувати свій додаток.

Нижче наведені деякі модулі, які ви можете додавати, редагувати або видаляти зі свого проєкту в залежності від ваших потреб:

 1. Аудіо. Для аудіо функцій
 2. Знайомства. Модуль з функціями знайомств
 3. База даних. Якщо вам потрібно виконати зберігання даних в додатку
 4. Електронна комерція. По функціях покупки та оплати
 5. CRM. Управління взаємовідносинами з клієнтами
 6. IAP. Покупки в додатку можуть допомогти вам заробити більше грошей
 7. Авторизація. Цей модуль забезпечує безпеку і контроль доступу
 8. Конструктор форм. Допомагає легко збирати інформацію
 9. Фітнес. Хороший модуль для додатків, орієнтованих на здоров’я
 10. Пожертвування. Дуже добре підходить для церков і некомерційних організацій
 11. Чат / Чат-бот. Щоб допомогти поліпшити якість обслуговування клієнтів

На додаток до модулів, які працюють всередині програми, ви також отримуєте додаткові інструменти на панелі інструментів користувача. Це допомагає в загальному управлінні вашим додатком.

Ось деякі з цих інструментів:

 1. Варіанти хостингу
 2. Повідомлення що спливає
 3. Керування користувачами
 4. Шаблони електронної пошти
 5. варіанти монетизації
 6. Акції та маркетинг додатків

Погляньте на плани Appy Pie

Appy Pie пропонує 3 типи облікових записів користувачів, і це залежить від того, які функції вам потрібні. Існує план Basic за 18 доларів, план Gold за 36 доларів і план Platinum за 60 доларів.

Зверніть увагу, що всі плани стягуються за додаток в місяць. Отже, вам потрібен план для кожного окремого додатка, яке ви хочете створити за допомогою Appy Pie.

Спробуйте Appy Pie безкоштовно

 1. Базовий план. Це найдоступніший тариф на платформі. Він підтримує тільки платформу Android, але містить необмеженого редагування вашого додатку, до 10 000 push-повідомлень на місяць і до 5 000 безкоштовних завантажень, перш ніж вам доведеться платити.
  Він дозволяє показувати рекламу і включає аналітику, але не пропонує підтримку при публікації вашого додатка в Google Play Store, а також не включає в собі преміумфункції Appy Pie, такі як доповнена реальність, покупки в додатках, нерухомість, соціальна мережа та інші модулі.
 2. Золотий план. Як і базовий план, золотий план доступний тільки для Android, але він містить преміумфункції, яких немає в базовому плані, а також підтримку Appy Pie при публікації вашого додатка.
  Цей план коштує вдвічі дорожче, ніж базова пропозиція, але при цьому пропонує вдвічі більше максимальної кількості push-повідомлень в порівнянні з базовим планом – 25 000 в місяць. Крім того, він дозволяє завантажувати до 10 000 файлів без оплати додаткових послуг.
 3. Платиновий план. З тарифним планом Platinum ви отримуєте все найкраще з послуг Appy Pie, починаючи з підтримки додатків Android і iPhone, до 750 000 push-повідомлень на місяць і до 50 000 безкоштовних завантажень.І хоча базовий план пропонує тільки підтримку через електронну пошту, а золотий пропонує підтримку через електронну пошту та в чаті, план Platinum пропонує підтримку через електронну пошту, чату і дзвінків за ціною 60 доларів за додаток в місяць.

Висновок

Ви бачили, наскільки просто створити додаток без програмування. Ви, напевно, теж зрозуміли, що створення програми — це лише перший крок до вашої мети і справи вашої мрії.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: