Як на смартфоні ввімкнути гучний зв'язок

Про те, що на смартфоні можна включити гучний зв'язок знають всі. Або принаймні здогадуються. Правда не всіх це надихає.
І, до речі, абсолютно марно.

Ні, ну я звичайно розумію, що бувають випадки, коли в розмові обговорюються інтимні подробиці або навпаки — багатомільйонні прибутки, але найчастіше люди звичайно говорять і слухають каку. фігню, притискаючи при цьому телефон до вуха плечем, або просто тримаючи його у вуха годинами. А ще багато хто любить при цьому іншою рукою ліниво рулити. Не думаю, що це їм сильно подобається, але можливо вони просто не знають як по-іншому.

Ні, я розумію, що мені тут можуть заперечити, і розповісти, що з гучним зв'язком йому погано чутно, ну або йому погано чутно. Але ось у мене, наприклад, від розмов сильно починає боліти шия, а в машині чудово чутно і мені та мене, коли смартфон в автомобілі в утримувачі. А ось якщо при управлінні однією рукою примудритися потрапити в ДТП, то часу на розмови у вас, можливо, з'явитися більш ніж достатньо, але вас це не сильно буде радувати, тому що паралельно ви будете чекати наряд патрульної поліції для оформлення і спиною відчувати прокляття від кожної, насилу об'їжджають вас машини.

Отже, для включення гучного зв'язку Вам потрібно всього лише прибрати смартфон від вуха (при цьому повинен дбайливо включитися екран) і спробувати відшукати на вікні для дзвінків значок, який зображає щось, що нагадує динамік. Зазвичай з підписом внизу.
Ну і натиснути його. Якщо вам тихо — спробувати збільшити гучність кнопками.

Як на смартфоні ввімкнути гучний зв'язок

Повірте, можна прекрасно розмовляти з кимось коли телефон лежить перед вами на столі. І навіть якщо ви будете під час розмови ходити по кімнаті, то навіть при цьому ви зможете прекрасно спілкуватися з ким-то.

Якщо у вас звичайно немає особливих проблем зі слухом.

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: