Як на смартфоні ввімкнути гучний зв’язок

202102cute pretty young woman smartphone cafe11

Про те, що на смартфоні можна включити гучний зв’язок знають всі. Або принаймні здогадуються. Правда не всіх це надихає.
І, до речі, абсолютно марно.

Ні, ну я звичайно розумію, що бувають випадки, коли в розмові обговорюються інтимні подробиці або навпаки — багатомільйонні прибутки, але найчастіше люди звичайно говорять і слухають каку. фігню, притискаючи при цьому телефон до вуха плечем, або просто тримаючи його у вуха годинами. А ще багато хто любить при цьому іншою рукою ліниво рулити. Не думаю, що це їм сильно подобається, але можливо вони просто не знають як по-іншому.

Ні, я розумію, що мені тут можуть заперечити, і розповісти, що з гучним зв’язком йому погано чутно, ну або йому погано чутно. Але ось у мене, наприклад, від розмов сильно починає боліти шия, а в машині чудово чутно і мені та мене, коли смартфон в автомобілі в утримувачі. А ось якщо при управлінні однією рукою примудритися потрапити в ДТП, то часу на розмови у вас, можливо, з’явитися більш ніж достатньо, але вас це не сильно буде радувати, тому що паралельно ви будете чекати наряд патрульної поліції для оформлення і спиною відчувати прокляття від кожної, насилу об’їжджають вас машини.

Отже, для включення гучного зв’язку Вам потрібно всього лише прибрати смартфон від вуха (при цьому повинен дбайливо включитися екран) і спробувати відшукати на вікні для дзвінків значок, який зображає щось, що нагадує динамік. Зазвичай з підписом внизу.
Ну і натиснути його. Якщо вам тихо — спробувати збільшити гучність кнопками.

Повірте, можна прекрасно розмовляти з кимось коли телефон лежить перед вами на столі. І навіть якщо ви будете під час розмови ходити по кімнаті, то навіть при цьому ви зможете прекрасно спілкуватися з ким-то.

Якщо у вас звичайно немає особливих проблем зі слухом.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: