Google оштрафували у Франції більш ніж на 1 мільйон євро за неофіційний рейтинг готелів

Останнім часом у Google були проблеми. У інтернет-гіганта є безліч судових позовів, багато з яких не доходять до вердикту.

Згідно з недавнім звітом, Google погодився виплатити уряду Франції 1,1 мільйона євро за створення рейтингів готелів.

Google Maps не використовує офіційні дані французького департаменту туризму. Замість цього він використовує власні рейтинги, тим самим порушуючи закон.

Ще у 2019 році французький регулятор по захисту прав споживачів та конкуренції DGCCRF отримав ряд скарг від споживачів, оскільки Google використовував свою власну систему виставлення оцінок для оцінки готелів.

У Франції закон вимагає, щоб рейтинги готелів встановлювалися місцевими туристичними організаціями відповідно до стандартів.

Google оштрафували у Франції більш ніж на 1 мільйон євро за неофіційний рейтинг готелів

При оцінці в Google Maps використовуються зірки від 1 до 5, що відповідає міжнародному стандарту зірковості готелів. Однак оцінка Google виходить з власного алгоритму, заснованого на відгуках клієнтів та інших даних для оцінки.

З цієї причини, коли користувачі використовують Google Maps для пошуку, вони не можуть бачити справжні зірки готелів. Замість цього вони бачать тільки власну систему підрахунку очок Google. Між ними є різниця. Власні рейтинги Google в цей час застосовуються до приблизно 7 500 готелям по всьому світу.

Після того, як французька влада почала розслідування, Google змінив стандарти зоряного рейтингу. Однак це не врятувало компанію від покарання. Штраф (1,1 мільйона євро) - лише крапля в морі для інтернет-гіганта. У 2018 році компанія була оштрафована на 4,34 мільярда євро за використання системи Android для просування власних додатків.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: