Як на смартфоні зробити скріншот: Усі поради

202102close up male hands using smartphone

Навіщо на телефоні робити скріншот, розуміють, напевно всі. Зараз, в нашу цифрову пандемічну еру, це все частіше і частіше виступає у вигляді доказів якихось ваших дій, наприклад, оплати рахунку або просто переказу коштів. Хоча, звичайно, можна і просто переслати комусь дивні ники людей, які надіслали вам запити в друзі на Фейсбуці.

Правда, можна, звичайно, по-старому, спробувати сфотографувати екран одного телефону іншим, намагаючись, щоб нічого при цьому не відсвічувало і все добре читалося.

Отже, як же все-таки це зробити?

Звичайно все залежить, як завжди, від конкретної марки вашого смартфона, але є й універсальні способи:

Натиснути на потрібний значок в шторці

Для цього потрібно свап вниз, від верхнього краю екрану, відкрити шторку, після чого натиснути потрібну іконку. (Для цього бажано завчасно її розшукати, бо у всіх вона може виглядати по-різному. І по-різному називатися).

І ще, якщо в вашому смартфоні редагується вміст шторки, а за замовчуванням потрібний вам значок там відсутня, пошукайте можливість редагувати вміст шторки й тоді ви можете побачити деяку кількість значків, які в шторці спочатку не показуються і додати (перетягнути туди) потрібні вам.

Свап трьома пальцями зверху вниз

Це один з універсальних методів продукування скріншоту в сучасних смартфонах. Він найшвидший, зручний, але, як не дивно, не завжди може коректно спрацьовувати. Тому що якщо екран, який ви хочете комусь відіслати, має можливість прокрутитися вниз, то може так статися, що початок жесту ваш смартфон сприйме як прокручування вниз, і на скріншоті ви отримаєте не зовсім те, що очікували. До речі, в деяких смартфона цю функцію потрібно активувати в меню налаштувань в розділі “Спеціальні можливості” або в “розширені настройки / Функція кнопок / Функція кнопок і жестів”. Причому в останньому варіанті є можливість призначити активація скріншоту по іншій дії.

Комбінація апаратних кнопок

У більшості випадків спрацьовує для звичайного скріншоту одночасне натискання кнопки живлення і кнопки зменшення гучності. А комбінація з кнопкою збільшення гучності робить довгий скріншот.

Установка сторонньої спеціальної програми

Цілком можливий, але, мабуть, нерозумніший зі способів. Ви звичайно зможете робити з її допомогою скріншоти, але що ще вона буде робити на вашому смартфоні з вашою інформацією і вашим інтернет-трафіком?

Ви знаєте? Я, особисто, ні.

Сподіваюся ця невелика стаття вам допомогла, і ви завжди зможете зробити скріншот тоді, коли він вам потрібен.

І отримати на ньому саме те, що ви очікували отримати.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 3 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: