Смартфон зі стилусом: Перший погляд на Samsung Galaxy Note 21 FE

За останній рік ходили чутки, що Samsung відмовиться від серії Galaxy Note. Передбачається, що серія Galaxy Fold замінить поточну серію Note.

Як ми всі знаємо, серія Note поставляється зі звичайним великим дисплеєм, великий батареєю і, звичайно ж, культовим стилусом S Pen. Однак з урахуванням поточних тенденцій на ринку смартфонів серія Galaxy S вже використовує ці функції. Це означає, що в серії Note немає нічого разючого, чого немає в серії S. Проте, у нас є перший погляд на можливий Samsung Galaxy Note 21 FE.

Цього року минуло 10 років відтоді, як Samsung запустила серію Note. На цей час ми не можемо підтвердити, чи буде повна серія Note. Однак з того часу Samsung випустила Samsung Galaxy Note FE і Galaxy S20 FE. Компанія заявила, що щороку буде випускатися Fan Edition. Таким чином, є припущення, що Samsung також випустить нову модель Fan Edition для серії Note 20.

Смартфон зі стилусом: Перший погляд на Samsung Galaxy Note 21 FE

Крім того, засновник DSCC Росс Янг також заявив минулого місяця, що, хоча у Samsung немає явних ознак запуску Note 21, може бути Note 20 FE (Note 20 Fan Edition - але назва може бути Note 21 FE). У відповідь на це содизайнер Let'sgodigital Джузеппе Спінеллі вперше представив Samsung Galaxy Note 21 FE в наборі нових рендерів. Це перші зображення цього пристрою, що з'явилися в мережі.

Якщо Samsung випустить версію для фанатів серії Note 20, вона з'явиться не менш ніж через шість місяців. Ths, у нас так багато часу для отримання додаткової інформації до того, як відбудеться реальна угода.

Samsung S Pen для Galaxy Note 21 Fan Edition

Смартфон зі стилусом: Перший погляд на Samsung Galaxy Note 21 FE

Samsung ніколи не уявляла смартфон Note без стилуса. Тому ви можете припустити, що цей стилус знову буде включений в цьому році. Якщо буде представлений Galaxy Note 21 FE, цілком ймовірно, що ця модель також буде мати відділення для стилуса для зберігання стилуса. У випадку з S21 Ultra це не так, S Pen там не є обов'язковим. Крім того, Samsung розробила кришки з відсіком для зберігання стилуса.

Смартфон зі стилусом: Перший погляд на Samsung Galaxy Note 21 FE

Також з точки зору функцій в цей час в обігу перебуває кілька S Pen. Note 20 Ultra поставляється з пером S Pen з дуже низькою затримкою 9 мм, завдяки чому створюється враження, що ви пишете звичайним пером. У стилуса стандартного Note 20 затримка трохи більше - близько 26 мм. Це перо може входити в комплект Note 21 FE.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: