Як на смартфоні записати розмову

Не знаю, навіщо це вам треба, але, мабуть для чогось треба. Але варто врахувати, що в деяких смартфонах запис розмов включена за замовчуванням, а власник дізнається про це тільки тоді, коли у нього в смартфоні раптово закінчується місце.

Отже, перше, що ви повинні зробити — знайти в налаштуваннях цю функцію, якщо вона там у вас є, і подивитися включена вона, а якщо є, але не включена — включити її. Варто відразу зауважити, що дзвінки пишуться зазвичай в ту ж теку, куди пише свої записи штатний "Диктофон".

Всі настройки, пов'язані з телефонними розмовами, виробники розміщують в стоковому додатку "Телефон"

Налаштування смартфона

 

Як на смартфоні записати розмовуЯк на смартфоні записати розмову

Якщо ви вже розібралися з настройками, то прийшов час сказати, що оскільки виробників смартфонів зараз багато, то кожен норовить зробити щось по-своєму.
Тому, як то кажуть, можливі варіанти. І варіанти можуть виникнути ось звідки. Багато користувачів, розчаровані мізерністю стічних "дзвонилок" вважають за краще використовувати замість них сторонні додатки з різноманітним багатим функціоналом. І ось ці самі додатки якраз і додають згадану вище варіативність.

І варіанти тут можливі наступні:

Вплив сторонніх додатків

  • У стоковому додатку взагалі немає подібної настройки, від слова "зовсім", що має на увазі собою відсутність в смартфоні цієї функції. Але ця настройка є в використовуваному замість стокової "звонилки" додатку. І як підсумок - пристрій чудово пише дзвінки. (За умови активації, в разі необхідності, цю функцію шляхом натискання спеціальної іконки прямо на екрані дзвінка. І це натискання поширюється тільки на поточний дзвінок).

    Тобто додаток не включає функцію, а просто надає можливість активувати її під час дзвінка.

Як на смартфоні записати розмову Як на смартфоні записати розмову

У стоковому додатку функція відключена, тому що ніхто її там не включив, але зате вона старанно включається в сторонньому додатку. І підсумку хтось старанно записує розмову, а потім і подивом констатує, що записи то і немає.

Ну і протилежний варіант. У стоковому додатку функція включена, а в використовуваному замість нього сторонньому - відключена. І результат знову засмучує.

І ось якщо ви уважно прочитали і проаналізували цю статтю - у вас все обов'язково вийде.

Ну, або ви, принаймні ви вже будете розуміти, "куди копати".

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: