Google збирається представити в Android 12 дизайн Material NEXT

Ми наближаємося до випуску першої попередньої версії Android 12 Developer Preview. Це безумство чути таке, коли багато компаній все ще працюють над випуском Android 11 для своїх пристроїв. Але це не вина Google, і Android повинен поліпшуватися з кожним роком.

Згідно з останніми повідомленнями, в новій версії прошивки буде проведено капітальний ремонт з точки зору дизайну. Ще на минулому тижні люди з XDA-Developers опублікували кілька зображень, на яких зображені основні зміни призначеного для користувача інтерфейсу в наступній ОС Android, Android 12.

Витік зображень сталася з документа, яким Google поділилася зі своїми OEM-партнерами та, ймовірно, були макетами, призначеними для демонстрації розширених можливостей Android 12 по створенню тем. На кількох зображеннях, отриманих XDA, ми змогли побачити новий інтерфейс панелі повідомлень, домашній екран, настройки конфіденційності, додаток Google Camera і те, що здається новим типом системних віджетів. Фактично, ці зображення можуть бути частиною нової системи тематики, яка буде поставлятися з Android 12. Однак вони ясно показують напрямок, в якому Google рухається з Android.

Якщо ви пам'ятаєте, бренд представив Material Design з Android Lollipop, а потім представив Material Design 2.0 з Android 9 Pie. Судячи з усього, Material NEXT стане наступним великим зміною в напрямку призначеного для користувача інтерфейсу. Цікаво, що були розроблені керівні принципи, які спонукають компанії використовувати власну ідентичність на додаток до матеріального дизайну. Замість того, щоб заохочувати компанії дотримуватися Android, пошуковий гігант просить компанії тільки поважати й вводити нововведення відповідно до їх рекомендаціями. Це цікаво, оскільки користувачі можуть отримати різний досвід роботи з безліччю оболонок Android, які у нас є на ринку. Хоча назва класне, Material NEXT, ймовірно, не буде назвою нових керівних принципів дизайну. Після всього, Google ніколи не називав зміни своєї теми «Матеріальним дизайном 2.0». Ми не знаємо, чи будуть зміни Material NEXT охоплювати більше, ніж просто повідомлення.

Цікаво, що Google готується налаштувати макет Always On Display і Lock Screen в Android 12. Бренд змістить піктограми сповіщень для Always On Display, щоб вони більше не розташовувалися по центру в новому макеті. Вид годинника та інтелектуальний простір будуть вирівняні по верхньому краю дисплея. Також можуть з'явитися нові переходи AOD / Lock Screen, але ми не знаємо, як вони будуть виглядати. Ці переходи можуть бути недоступні для збірок Android 12 Developer Preview, оскільки Google буде приховувати ці зміни за допомогою накладання «Google Experience».

Бренд також налаштує призначений для користувача інтерфейс графічного ключа, використовуваного для екрана блокування. Він також працює над інтеграцією функції Android Device Control в діалогове вікно на екрані блокування, доступне з «можливості» в нижній частині клавіатури. Компанія також включить додаткові параметри екрану блокування в Android 12, функція, яка розроблялася з Android 10.

Google збирається представити в Android 12 дизайн Material NEXT

У звіті також говориться, що Google тестує зміна панелі швидких налаштувань. В Android 12 пошуковий гігант готується змістити ярлики QS Tile в сторону. Ми очікуємо, що ця зміна викличе деяку негативну реакцію. Створення прототипу цієї функції почалося в кінці грудня, але робота була завершена на початку цього місяця. Якщо цей параметр включений, плитки QS показуються у двох стовпчиках. Ми не знаємо, як це буде виглядати, але ми повинні пам'ятати, що зміни Android 11 в щільності QS були спірними.

Ще одне доповнення - вікно-заставка за замовчуванням. Він може бути світлим або темним залежно від поточної настройки теми DayNight. Це може бути частиною більш широких зусиль щодо поліпшення якості запуску додатків. Щоб поліпшити можливості створення тем на системному рівні Android, функція Android Runtime Resource Overlay (RRO) піддається серйозному оновленню. Досі RRO були пакетами APK, які необхідно встановити на пристрій, перш ніж їх можна буде активувати. Однак Android 12 тепер може генерувати файли без APK на льоту.

 

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: