У Мережу потрапили подробиці про серію Huawei P50

Huawei як і раніше зіштовхується з забороною в США, а її бізнес з виробництва смартфонів за межами Китаю падає. Однак компанія не здається і випустить свій флагман наступного покоління - серію Huawei P50. У новому звіті Weibo представлена додаткова інформація про Huawei P50. Згідно з повідомленням, в цій серії буде використовуватися система супервізуалізації нового покоління. Крім того, компанія внесе значні зміни в дизайн ідентифікатора модуля камери.

У Мережу потрапили подробиці про серію Huawei P50

Однак @ChanganDigitalKing, який опублікував інформацію, вважає, що серія Huawei P50 продовжить використовувати камери Leica. Проте, задня камера об'єднає більше функцій і сконцентрується на її естетиці. В цілому, Huawei зробить величезний стрибок у порівнянні з попереднім поколінням.

У Мережу потрапили подробиці про серію Huawei P50

Зараз в більшості флагманських смартфонів, включаючи серію Huawei P40, використовується матричний модуль задньої камери з декількома камерами, інтегрованими в прямокутну коробку.

Зображення від @onleaks показує, що в Huawei P50 Pro використовується 6,6-дюймовий екран-водоспад довжиною 159 мм і шириною 73 мм. Якщо придивитися до рендеру, Huawei P50 Pro дуже схожий на свого попередника. Він використовує дуже тонку рамку і вигнутий дисплей. Проте, цей пристрій має камеру з отвором в центрі в порівнянні з отвором у формі таблетки на його попереднику.

У Мережу потрапили подробиці про серію Huawei P50

За розмірами цей телефон також схожий на Huawei P30 Pro. Крім того, настройки екрану і камери дуже схожі на потрійну камеру Mate 40. Однак в новій серії є нова основна камера і надширококутна камера.

Згідно з останніми припущеннями, у цього пристрою може бути цілих три моделі. Ця інформація (витік) виходить від популярного джерела витоків @rodent950. Витік показує, що будуть компактна 6,2-дюймова модель, середня 6,6-дюймова і велика 6,8-дюймова. Ми очікуємо, що цими трьома моделями будуть моделі P50, P50 Pro і P50 Pro + відповідно. Серія Huawei P зазвичай являє собою компактний телефон з камерою, і серія P50 продовжить йти цим шляхом. Витік також показує, що розміри однієї з моделей складають 159 мм x 73 мм x 8 мм.

Крім того, витоку припускають, що P50 буде використовувати стандартну конструкцію навушників. Це сильно відрізняється від технології звуку екрану магнітної підвіски, використовуваної в серії Huawei P40. На цю мить це все, що ми знаємо про майбутню серії Huawei P50. Ми будемо стежити за розвитком цього пристрою і повідомляти вам, коли з'являться нові подробиці.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: