Перший погляд на складаний iPhone - найрадикальніший iPhone в історії

За останні кілька місяців з'явилося безліч повідомлень про перший у світі доладному телефоні Apple. Згідно з недавнім звітом, Apple працює над своїм першим складним телефоном, який з'явиться не раніше 2023 року. Останній звіт Джона Проссера показує, що Apple «покінчила» з формфактором нового складного iPhone. У відео ми бачимо «iPhone Flip». Крім того, несподіванкою стане стратегія запуску цього пристрою.

За словами Проссера, Apple не буде використовувати популярний дизайн «телефон-планшет» для свого першого складного телефону. "[Apple] сильно схиляється на користь розкладачки [дизайн iPhone], ... Мої джерела не зовсім впевнені, чому, все, що вони знають, - це розкладачка, яка тепер має більшу частину уваги за лаштунками ... [і] стає за лаштунками з точки зору термінів виробництва ... Одна з цілей цього складного iPhone в стилі розкладачки - запропонувати його в декількох кольорах, наприклад, в кумедних кольорах, схожих на базові моделі iPhone ... що говорить нам, кому цей телефон буде бути проданий".

Кольори, які здаються незначними, ймовірно, є одним з найцікавіших аспектів цієї останньої витоку. Що стосується ціни, тут є невеликий сюрприз. За словами Джона Проссера, складаний iPhone може коштувати 1499 доларів. Це дешевше деяких складних смартфонів на ринку. Однак ця ціна занадто гарна, щоб бути правдою. З огляду на, що топова модель iPhone 13 може коштувати до 1500 доларів, така ціна є малоймовірною. Проте, «дешевий» складаний iPhone може змінити правила гри для Apple.

Чи може це бути причиною того, що компанія вибрала розкладачку? Розмір пристрою може бути з iPhone 12 mini, а після перевороту він стає більше. Згодом він може уявити складаний iPhone для перетворення з телефону на планшет (вочевидь, дорожче).

Що стосується дати запуску, попередню заяву Джона Проссера про запуск було на вересень 2022 року. Однак він також вважає, що план Apple може змінитися.

На цю мить всі звіти стверджують, що перший складаний iPhone буде оснащений гнучкою OLED-панеллю Samsung. Крім того, Apple відмовиться від виїмки, яку вона представила в iPhone X у 2017 році. Вся передня частина повністю вільна від будь-яких датчиків. Крім того, лицьові панелі з усіх чотирьох сторін практично однакові. Однак важливо відзначити, що це опис ні з офіційного зображення. Реальна модель може істотно відрізнятися.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: