Телефон Blackberry 5G з фізичною клавіатурою вийде в цьому році

Дні слави BlackBerry давно пройшли, але бренд прагне до повернення. Ще в серпні минулого року з'явилися повідомлення про те, що в цьому році вийде телефон BlackBerry 5G з клавіатурою. У недавньому інтерв'ю з Пітером Франкліном, генеральним директором OnwardMobility (нові оператори BlackBerry), він повторив, що компанія випустить телефон 5G в цьому році. За словами Франкліна, в телефоні буде класична клавіатура BlackBerry.

Після невдалої спроби відповідати трендам на смартфони, BlackBerry була вперше продана у 2013 році. Після цього вона досягла угоди з TCL і BlackBerry Mobile у 2016 році та випустила кілька нових телефонів. На початку 2020 року співробітництво між двома компаніями закінчилося, і до влади прийшла OnwardMobility. Тепер, телефон BlackBerry 5G, перший пристрій 5G буде випущено компанією OnwardMobility.

Тепер компанія співпрацює з Foxconn в спільну розробку нового телефону BlackBerry 5G. Згідно з попередніми повідомленнями, компанія випустить цей продукт в Північній Америці та Європі. Однак Франклін стверджує, що Азія - дуже важливий ринок, і телефон BlackBerry 5G надійде в Азію.

Телефон Blackberry 5G з фізичною клавіатурою вийде в цьому році

На цю мить немає офіційної дати запуску цього пристрою. Однак OnwardMobility сподівається випустити його якомога швидше. Франклін також сказав: «Ми просуваємо продукцію серед покупців і продавців по всьому світу, представляючи плани продажів продукції».

Деякі суттєві зміни з моменту запуску Blackberry

  • У 1984 році була заснована канадська компанія RIM (Research In Motion);
  • У 1999 році був створений мобільний телефон BlackBerry, який здобув прихильність американців після інциденту 11 вересня;
  • Одинадцять років потому, у 2008 році, на ринку з'явився перший смартфон BlackBerry;
  • 30 січня 2013 року - назва компанії змінюється з «RIM» на «BlackBerry»;
  • У вересні 2013 року кількість користувачів BlackBerry в США досягло свого піка - приблизно 85 мільйонів користувачів;
  • У вересні 2016 року TCL придбала права на бренд BlackBerry і випустила чотири пристрої. Він також дозволив BB Merah Putih в Індонезії та Optiemus Infracom в Індії використовувати свої бренди в деяких регіонах;
  • 4 лютого 2020 року - припинення виробництва телефонів BlackBerry.
  • 19 серпня 2020 року - Onward Mobility отримує дозвіл на бренд BlackBerry.

Згідно Onward Mobility, ці нові телефони будуть мати «високий рівень безпеки». Компанія також заявляє, що запропонує «набір рішень для наскрізної безпеки».

Проте, виробник не повідомив про функції безпеки та рішеннях. В цілому, Onward Mobility досить молода, тому є деякі побоювання з приводу її здатності оживити «мертвий» BlackBerry.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: