Складаний iPhone з підтримкою стилуса дебютує у 2023 році

За оцінками дослідницької компанії Omdia, Apple може випустити свій перший складаний iPhone у 2023 році.

Очікується, що він буде мати OLED-екран від 7,3 до 7,6 дюйма, а також буде підтримувати стилус, аналогічний S Pen від Samsung.

Складаний iPhone з підтримкою стилуса дебютує у 2023 році

Раніше повідомлялося, що за конструкцією складаний iPhone буде нагадувати Samsung Galaxy Z Flip.

У складеному вигляді вийде досить компактно. Apple буде використовувати хімічно зміцнене безпечне керамічне скло, яке не зламається в складеному вигляді.

Складаний iPhone з підтримкою стилуса дебютує у 2023 році

Також повідомлялося, що Apple розробила новий дизайн петель, який ховається всередині корпусу, а не залишається зовні, як у Samsung Galaxy Z Flip. Конструкція також запобігає потраплянню пилу всередину пристрою.

Складаний iPhone з підтримкою стилуса дебютує у 2023 році

Смартфон має бути оснащений 8 ГБ оперативної та 1 ТБ флешпам'яті, а його ціна складе близько 1500 доларів.

Apple остаточно перемогла Samsung на світовому ринку смартфонів

Apple обігнала Samsung і стала провідним світовим брендом смартфонів на тлі рекордних продажів смартфонів iPhone. Компанія показала величезний стрибок в останньому кварталі минулого року, в той час, як позиції Huawei сильно ослабли.

За даними Counterpoint Research, постачання смартфонів iPhone в попередньому кварталі виросли на 22%. Зростання викликане випуском лінійки iPhone 12, що підтримує мережі п'ятого покоління. Також не впали продажі попередніх моделей, попит на які після зниження цін залишається стабільним.

Компанія поставила 90 мільйонів смартфонів і займає більше 23% ринку. Аналітики відзначають, що Apple зміцнила свої позиції в преміальному сегменті смартфонів в Китаї. За словами генерального директора Apple Тіма Кука, два з трьох найбільш продаваних преміальних смартфонів в Китаї - від Apple.

На другому місці за підсумками кварталу знаходиться компанія Samsung, яка отримала близько 19% ринку. Третє місце зайняла Xiaomi, за нею йдуть Oppo і Vivo, які посіли четверте і п'яте місця відповідно. Huawei опустилася на 6 місце.

Якщо розглядати результати за рік, то лідирує Samsung, на другому місці Apple, на третьому - Huawei, за ними слідують Xiaomi, Oppo, Vivo і Realme. Останній торік був брендом що швидко зростає.

Дані Counterpoint Research в цілому узгоджуються з оцінками іншої аналітичної фірми, IDC, які ми вже опублікували.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: