MIUI для Pad ознаменує повернення планшета Xiaomi

Xiaomi пішла з ринку планшетів близько трьох років. Останній планшет компанії - Xiaomi Mi Pad 4, випущений в червні 2018 року. За словами генерального директора Xiaomi Лей Цзюня, компанія повернеться на ринок планшетів.

Це не зовсім несподівано, оскільки з настанням пандемії попит на пристрої з великим дисплеєм збільшився. Однак Xiaomi не просто буде поставлятися з планшетом, у вкладки буде глибоко налаштована система - MIUI для Pad.

MIUI для Pad ознаменує повернення планшета Xiaomi

За словами Лей Цзюня, відсутність планшетів протягом багатьох років не означає, що компанія втратила свою присутність. Він стверджує, що Xiaomi кілька разів зазнавала невдачі, але завжди підіймається після невдачі. Для нього на цей раз компанії не складе труднощів домогтися успіху на ринку планшетів. З огляду на поточний попит на планшети та ноутбуки, якщо Xiaomi випустить планшет зараз, у нього можуть бути хороші продажі. Однак стандарт планшетів зараз набагато вище, ніж Xiaomi ставила його три роки тому.

Три роки тому компанії залишали за планшетами найслабші технології. Єдиним його плюсом раніше був великий екран і велика батарея. Однак все це змінилося, оскільки в планшетах тепер використовуються флагманські процесори, камери та дизайн. Xiaomi доведеться йти в ногу з тенденцією, якщо вона сподівається змінити ситуацію.

В цьому році Xiaomi Mi Pad 5 буде поставлятися з MIUI для Pad. Технічно це буде система MIUI з деякими оптимізаціями для планшетів. Він повинен підтримувати з'єднання декількох пристроїв і, ймовірно, буде використовувати функцію MIUI + MIUI 12.5. Що стосується апаратного забезпечення, Xiaomi Mi Pad 5 також буде поставлятися зі стилусом. Це буде перший пристрій Xiaomi зі стилусом.

 

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: