Microsoft випускає термінове оновлення Windows 10, щоб виправити синій екран смерті

Microsoft випустила позапланове термінове оновлення для операційної системи Windows 10. Воно призначене для виправлення недоліків останніх двох оновлень ОС. Зокрема, вони викликали появу синіх екранів смерті при спробі використовувати захищене з'єднання Wi-Fi WPA3.

Microsoft підтвердила наявність проблем для невеликої кількості пристроїв з оновленнями KB4598298 і KB4601315, які повинні були бути випущені в січні і лютому.

Крім того, Microsoft підтвердила, що синій екран смерті може з'явитися після виходу ПК з режиму сну або глибокого сну.

Термінове оновлення має номер KB5001028 і не вносить жодних інших змін, крім усунення перерахованих проблем. Ця латка поширюється спеціально для постраждалих користувачів.

Оновлення Windows 10 версії 2004 нарешті доступно для всіх

Microsoft випускає термінове оновлення Windows 10, щоб виправити синій екран смерті

Microsoft поступово випустила найбільше оновлення своєї операційної системи торік - травневе оновлення Windows 10 (версія 2004).

І тільки зараз, через 8 місяців після випуску, Microsoft оголосила, що оновлення Windows 10 May 2020 Update, нарешті, готове до «повсюдного розгортання».

По суті, це означає, що Windows 10 версії 2004 Не містить серйозних помилок для більшості конфігурацій і готова для всіх ПК.

Microsoft спочатку не надавала оновлення Windows 10 May 2020 Update для всіх ПК. У цій версії виявився довгий список виявлених проблем, і компанія заблокувала поширення в системи з певними параметрами. Попри всі обмеження, користувачі стикалися з синіми екранами смерті з різних причин, відмовляючись працювати з браузером Google Chrome та іншими подібними неприємностями.

Роботи з усунення численних критичних відмов велися протягом багатьох місяців і тільки в січні 2021 року всі блокування і заборони на установку були зняті.

Статус «широко поширений» також означає, що користувачі тепер можуть безпосередньо встановити оновлення Windows 10 May 2020 Update на більш ранню версію Windows 10, навіть якщо на ПК є проблеми з сумісністю.

Тим часом Microsoft готується до запуску наступного великого оновлення - Windows 10 21H1. Очікуємо релізу в травні-червні.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: