Google запускає велике оновлення Android TV з інтерфейсом в стилі Google TV

Google почав масове оновлення своєї платформи Android TV. Минулого тижня Google представив оновлення для користувачів в США, Австралії, Канаді, Німеччині та Франції, але тільки зараз оновлення стало доступно в великих кількостях для великого числа користувачів.

Новий інтерфейс Android TV сильно нагадує інтерфейс Google TV за допомогою медіаплеєра Chromecast, який дебютував в жовтні 2020 року.

У верхній частині головного екрану у нас є три вкладки з боків пошуку - «Додому», «Рекомендації» і «Додатки». Вкладка «Головна» пропонує знайомий домашній екран Android TV зі швидким доступом до ваших улюблених програм і каналів, розділеним на кілька розділів. Додатки надають доступ до всіх встановлених додатків, але без рекомендацій додатків з магазину Google Play.

На вкладці Рекомендації показуються рекомендації, засновані на дії користувача, а також на популярному контенті Google.

Google запускає велике оновлення Android TV з інтерфейсом в стилі Google TV

Якщо у вас вже є 8K Android TV, вам може сподобатися цей звіт. До недавнього часу пік потокової передачі в додатку YouTube для Android TV був 4K. Попри те, що вже існує пара 8K телевізорів, а також контент 8K, користувачі не можуть транслювати на YouTube в 8K.

Однак все це зміниться, оскільки нове оновлення додасть підтримку 8K для Android TV. Однак важливо відзначити, що це оновлення можуть отримати тільки користувачі Android 10 і вище.

Згідно AndroidPolice, в журналі змін не згадується «підтримка HDR в потоках з кодеком .av1». Це означає, що офіційного підтвердження цієї функції немає. Однак є підтримка Cast Connect.

Вихідний журнал змін:

 • Підтримка відтворення відео 8K
 • Підтримка відтворення AV1 HDR
 • Покращена продуктивність мережі на деяких пристроях
 • Виправлені проблеми зі шрифтами на деяких пристроях
 • Виправлена ​​помилка зображення чорного екрану при першому запуску.
 • Різні інші поліпшення платформи

Переглянутий список змін:

 • Зображення заставки YouTube Music
 • Підтримка Cast Connect
 • Обмежена підтримка 8K для Android 10 і вище
 • Покращено вибір роздільної здатності
 • Виправлені проблеми з неправильною датою і часом
 • Різні інші поліпшення платформи

Google недавно оновив додаток YouTube, додавши багато нових функцій.

Минулого місяця було випущено оновлення додатка YouTube для Android, яке було для багатьох користувачів зненацька зміненим жестом перемотування. Зараз почалося розгортання нової версії, яка внесла ще більше корисних змін в інтерфейс і поведінку сервісу. Одна з них - функція «голови», яка перейшла з вебверсії в додаток, що дозволяє швидко знайти потрібний розділ відео.

Таймер перегляду (в правій частині екрана) тепер можна перемкнути в режим зворотного відліку, щоб дізнатися, скільки часу залишилося до кінця відео. Також є пара зручних жестів для входу і виходу з повноекранного режиму: просто змахніть вгору або вниз відповідно.

Перемикач субтитрів перемістилися в область плеєра, який спростить процес перетворення та вимикання за потреби, а разом з ним, кнопка автозапуску також переміщається - дуже спірне рішення, враховуючи, що, як правило, користувачеві потрібно тільки один раз вирішити, чи хоче він автоматично відтворювати пов'язані відео в кінці попереднього.

Також були додані підказки для режимів гри VR, які будуть розширені в найближчому майбутньому; разом з можливістю вечірніх нагадувань, щоб повідомити користувача про те, що він повинен припинити перегляд і піти спати. Оновлення буде доступно найближчим часом.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: