Google Pixel 5 отримав 74 бали в тесті дисплеїв DxOMark

DxOMark - дуже відома компанія в оглядах камер. Однак останнім часом сайт тестує і дисплеї смартфонів. На цю мить Samsung Galaxy Note 20 Ultra є королем смартфонів з кращою якістю зображення. Сьогодні ми нарешті дізналися фактичні результати, які приніс Google Pixel 5. На жаль, пристрій набирає всього 74 бали, що далеко від флагманських смартфонів 2020 року, і навіть програє не флагманським пристроїв, таким як Vivo X51 5G.

Для швидкого порівняння, в серпні 2020 року Galaxy Note 20 Ultra набрав близько 89 балів. Пізніше варіант зі Snapdragon набрав на один бал більше і тепер є лідером рейтингу з 90 балами. Як згадувалося вище, Vivo X51 був випущений приблизно в той же час, що і Pixel 5, але його продуктивність трохи вище, ніж у Pixel 5. Обидва пристрої мають панелі FHD + AMOLED з частотою оновлення 90 Гц. Проте, Vivo X51 набрав 87 балів - на 13 пунктів вище флагмана Google.

Pixel 5 поступається іншим флагманським пристроїв в цьому сегменті, але це не є великим сюрпризом. З останнім смартфоном Pixel компанія Google дала зрозуміти, що більше не цікавиться сегментом high-end. Пристрій поставлялося з чипсетом Snapdragon 765G 5G середнього рівня. Хоча це непоганий набір мікросхем, по продуктивності він поступається Pixel 4 Snapdragon 855 SoC. Pixel 4 XL добре показав себе на DisplayMate. Пристрій одержав рейтинг A +. З цієї причини деякі ентузіасти Pixel очікували, що смартфон за 699 ​​доларів буде мати аналогічну якість.

Google Pixel 5 отримав 74 бали в тесті дисплеїв DxOMark

Згідно DxOMark, Google Pixel 5 погано показує в тесті на читаність і якості відео. Проте, у нього є плюси, такі як використання Ambient Light, хороша точність торкання, відео без випадання кадрів. Однак цього недостатньо, щоб запобігти низькому балу. В умовах низької освітленості рівень освітленості дисплея здається нижче. Більш того, коефіцієнт легкості читання для поліпшення освітлення при сонячному світлі, здається, занадто сильно змінює колір зображень. Серед інших мінусів - низька яскравість і контраст при перегляді відео. Крім того, рецензенти відчували заїкання під час ігор, повільні переходи світла і багато іншого.

Пристрій має 6-дюймову панель з дозволом FHD + (1080 x 2340 пікселів, співвідношення 19,5: 9, щільність 432 ppi). Він має отвір в екрані, вирівняне по лівому верху, яке служить будинком для селфізнімка. Панель OLED-типу з покриттям Gorilla Glass 6. На жаль, його загальна продуктивність здається розчаруванням для тих, хто хоче отримати першокласний досвід. Сподіваюся, Google не розчарує наступним Pixel.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: