Як зберегти акумулятор iPhone? Пара рекомендацій

202102iphone7battery

В області смартфонів iPhone було складно конкурувати з багатьма виробниками Android, щоб завоювати ринок і залучити шанувальників. І один з напрямків, де б’ються OEM-виробники Apple та Android, – це акумулятор і витривалість. Як довго можна використовувати iPhone в нормальних умовах?

Перш ніж копатися в деталях, ми хочемо розповісти історію. Ви коли-небудь дарували свій старий iPhone друзям або родичам? Якщо так, то ви повинні помітити, що вони їх взагалі не ремонтують. І єдине, що вони роблять, це заміну батареї. Таким чином, виникає справедливе запитання: сама вразлива частина iPhone – це акумулятор?

Багато користувачів навіть доводять, що використовують свої iPhone протягом трьох років, не очищаючи кеш. Водночас варто відзначити, що телефон Android вимагає очищати кеш кілька разів в день. Інший дуже важливою причиною є те, що безпека Android не так хороша, як безпека iOS. Крім системи, апаратне забезпечення iPhone теж хороше. IPhone більш стійкий до падіння, ніж багато телефонів Android.

Як збільшити час роботи акумулятора iPhone

Повернемося до батареї iPhone. Регулярна перевірка інформації про батарею може тільки допомогти нам зрозуміти ступінь її зносу і не може продовжити термін служби батареї для вас. Отже, що ми повинні зробити, щоб продовжити час автономної роботи наших iPhone?

Уникайте використання нестандартних зарядних пристроїв

Рідний – не обов’язково найкращий, але рідний повинен бути найбезпечнішим. Те ж саме і з аксесуарами для зарядки. В процесі зарядки він робить прямий вплив на смартфон. Використання піратських або несертифікованих зарядних пристроїв і кабелів для передачі даних може привести до певного або непоправного пошкодження пристрою.

Зверніть увагу на температуру навколишнього середовища

Деякі з вас, можливо, стикалися з такою річчю – холодною зимою iPhone повідомить вам, що температура занадто низька для нормальної роботи. Акумулятор iPhone дійсно висуває певні вимоги до температури навколишнього середовища. Оптимальна робоче середовище – від 16 ° C до 22 ° C.

Якщо ваш iPhone використовується при температурі навколишнього середовища вище 35 ° C, це може привести до незворотного пошкодження місткості акумулятора. Так званий постійний збиток непоправний, і ви можете зіткнутися з так званої ситуацією «не в повному обсязі зарядженої батареї».

Використання iPhone в дуже холодних умовах призведе лише до тимчасового погіршення робочих характеристик і скорочення терміну служби батареї. Але він автоматично відновиться, коли ви повернетеся в нормальне середовище.

Тому, вибираючи для зберігання iPhone довгий час, ми повинні не тільки вибрати відповідне середовище, але і зберегти його потужність.

Чи є у вас інші рекомендації? Поділіться ними в коментарях.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
GizChina.Com.Ua