Xiaomi Mi 11 Lite отримав сертифікати Bluetooth SIG і SIRIM

Торішній Xiaomi Mi 10 - одна з найбільш «довгих» цифрових серій в історії Xiaomi. Під найдовшими ми маємо на увазі серію з великою кількістю моделей. Тепер з'явилися повідомлення про те, що серія Xiaomi Mi 11 також буде «довгої» серією. Крім Xiaomi Mi 11, Mi 11 Pro і, ймовірно, Mi 11 Pro +, також буде Xiaomi Mi 11 Lite. За наявними даними, Xiaomi Mi 11 Lite недавно з'явився на сайті Bluetooth SIG. Номер моделі смартфона вказує на те, що він призначений для світового ринку.

Xiaomi Mi 11 Lite отримав сертифікати Bluetooth SIG і SIRIM

Це не означає, що цей пристрій не надійде в Китай чи Індію, воно може просто використовувати інше ім'я. Дивлячись на рендери Xiaomi Mi 11 Lite (Youth Edition), він буде використовувати той же дизайн, що і Xiaomi Mi 11. На передній панелі в лівому верхньому кутку є отвір. Однак його лицьові панелі трохи товщі. На задній панелі цей пристрій також використовує модуль матричної камери, але з налаштуванням потрійної камери. Він зберігає подвійний вигин задньої частини Xiaomi Mi 11 для кращого захоплення.

На вебсайті сертифікації SIRIM номер моделі Xiaomi Mi 11 Lite - модель M2101K9AG. Xiaomi Mi 11 Lite буде підтримувати з'єднання Bluetooth 5.2, Wi-Fi 802.11ac, NFC, GPS і VoLTE. Цей смартфон вже має кілька сертифікатів, включаючи FCC, NBTC, EEC, BIS і інші. Сертифікація FCC показує, що цей пристрій буде поставлятися з акумулятором місткістю 4150 мАг, 6 ГБ оперативної пам'яті, 64 ГБ або 128 ГБ пам'яті.

Xiaomi Mi 11 Lite отримав сертифікати Bluetooth SIG і SIRIM

Згідно з ранніми припущеннями, цей смартфон буде оснащений процесором Qualcomm середнього рівня. Він буде використовувати новий процесор Snapdragon 775G SoC. Також є повідомлення, що він може поставлятися з SoC Snapdragon 732. У цьому чіпі використовується 6-нм техпроцес з восьмиядерною архітектурою «4 + 4». Він має ядро A77 з частотою 2,4 ГГц і графічний процесор Adreno 640. За наявними даними, тестова оцінка інженерної моделі перевищує 600 000 балів. Це цілком справедливо для 6-нм чіпа.

Xiaomi Mi 11 Lite отримав сертифікати Bluetooth SIG і SIRIM

Крім того, новий Xiaomi Mi 11 Lite (Youth Edition), ймовірно, вийде на світовий ринок приблизно в березні. Це пристрій буде доступний у версіях 6 ГБ + 64 ГБ, 6 ГБ + 128 ГБ і 8 ГБ + 128 ГБ. Що стосується кольору, то він буде мати рожевий, чорний і синій колірні варіанти. Хоча він спочатку вийде на світовий ринок, він вийде на китайський ринок набагато пізніше. За ціною пристрій повинен коштувати близько 350 доларів.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: