Samsung Galaxy S20 FE отримує оновлення One UI 3.1

202102galaxy s20 fe update

Незабаром після анонсу Android 11 у вересні Samsung представила свою оболонку One UI 3.0. Третя ітерація його програмного забезпечення принесе оновлення для його смартфонів разом з останньою версією Android.

Незабаром після свого анонсу бренд запустив бета-програми для декількох пристроїв. Зараз багато флагмани Samsung вже мають стабільні поновлення One UI 3.0. Однак з появою серії Galaxy S21 бренд представив One UI 3.1, який служить поступовим відновленням в порівнянні з чистим One UI 3.0. Хоча багато пристроїв все ще отримують цю версію, Samsung вже пропонує One UI 3.1 для деяких пристроїв. Сьогодні Galaxy S20 FE – це останній смартфон компанії, який отримав One UI 3.1.

Пристрої Galaxy Tab S7 першими отримали нове оновлення. Тепер він досягає глобального варіанту 5G Galaxy S20 FE з номером моделі SM-G782B в багатьох європейських країнах. Програмне забезпечення має номер версії G781BXXU2CUB5 і містить безліч нових функцій, які вперше з’явилися в серії Galaxy S21. На щастя, Samsung люб’язно включив в це оновлення останнім виправлення безпеки від лютого 2021 року.

Цікавим фактом є те, що нове оновлення містить новий завантажувач. Компанія не змінила базовий завантажувач з оновленням Android 11. Однак з цим оновленням додана нова збірка завантажувача (v2). Простіше кажучи, новий завантажувач означає, що більше неможливо повернутися до старої прошивці за допомогою ручної перепрошивки.

Оновлення поширюється для вказаного пристрою в деяких країнах Європи. Воно може прийти через OTA, але не чекайте його прямо зараз. Оновлення розгортається поступово, тому на те, щоб охопити всі пристрої, може знадобитися кілька днів. Ви можете перейти в розділ «Оновлення програмного забезпечення» в додатку «Налаштування», щоб перевірити, чи доступна нова збірка для вашого пристрою.

На жаль, Samsung не розкрила графік випуску OneUI 3.1 для інших пристроїв. Однак можна очікувати, що флагмани минулого року отримають його в найближчі місяці. Galaxy S20 FE був одним із найбільш продаваних флагманів компанії торік, тому немає нічого дивного в тому, що він входить до числа перших пристроїв з One UI 3.1.

Що стосується звичайного поновлення Android 11, Samsung розширює випуск смартфонів середнього рівня. Після поновлення Galaxy M31 у бренду вже є Galaxy A51, XCover Pro, Galaxy M31s і багато інших, на яких встановлена ​​базова версія One UI 3.0.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua