Розумна камера Huawei Puffin Prо з підтримкою ОС Harmony отримала варіант на 64 ГБ

У 2020 році компанія Huawei офіційно випустила серію смарткамер Huawei Puffin Smart Camera Pro. Бувши першою камерою, що підтримує розподілену технологію Harmony OS, продукт відразу ж завоював серця споживачів. Раніше версія на 32 ГБ коштувала 299 юанів (46 доларів). Тепер версія на 64 ГБ офіційно продається за ціною 399 юанів (62 долари США).

Розумна камера Huawei Puffin Smart Camera Pro має чотири основні переваги: ​​ОС Harmony, захищене вбудоване сховище, інтелектуальне виявлення AI і якість зображення надвисокої чіткості 2K. У ньому можна зберігати відео без SD-карти, що дуже зручно.

На відміну від версії на 32 ГБ, модель на 64 ГБ оновлена ​​для підтримки нескінченного відстеження на 360 °. Він також використовує ексклюзивну запатентовану технологію, долаючи межу кута повороту. Ця камера також підтримує подвійний круїз з фіксованою точкою в фіксований час. Він може встановити панорамний малюнок і 6 часто використовуваних позицій для перегляду.

Що стосується конфігурації, Huawei Puffin Smart Camera Pro використовує чіп власної розробки Huawei HiSilicon і працює на ОС Harmony. Водночас він може похвалитися такими технологіями, як підтримка екологічного ланцюжка Huawei HiLink. Таким чином, ви можете пов'язати його з такими пристроями, як смарттелевізори.

Розумна камера Huawei Puffin Prо з підтримкою ОС Harmony отримала варіант на 64 ГБ

На пристрої встановлена 3-мегапіксельна надчутлива CMOS-матриця, яка підтримує запис відео 2K і автоматично перемикає в інфрачервоне нічне бачення в умовах надзвичайно низької освітленості.

Крім того, пристрій має вбудоване сховище eMMC великої місткості. Так що купувати карту пам'яті не потрібно. Використовуючи технологію шифрування OTP, один пристрій забезпечує безпеку зберігання.

Звичайно, краща особливість цієї камери - це функція спостереження.

Розумна камера Huawei Puffin підтримує безліч функцій інтелектуального виявлення AI. Вони містять розпізнавання осіб AI, виявлення форми людини AI, відстеження руху AI і виявлення плачу AI.

Серед них функція виявлення плачу AI працює з алгоритмом розпізнавання голосу AI. Він може точно визначати плач дитини, записувати і відправляти попереджувальні повідомлення на смартфон або смартекран вчасно, щоб знизити ризик нещасних випадків.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: