Пошуковик Google нарешті отримав темну тему на ПК

Google почав поширювати оновлення для своєї пошукової системи серед користувачів ПК. Вони отримують повідомлення що спливає про наявність темної теми.

Спочатку це повідомлення стали бачити користувачі, які відкривали пошукову систему Google на ПК в режимі інкогніто. Пізніше в Twitter та інших соціальних мережах багато підтвердили, що вони успішно включили темну тему в пошуковій системі.

Запрошення перенаправляє користувачів до налаштування, яка дозволяє їм вибирати між світлою, темної або системною темою. Це означає, що пошукова система буде адаптуватися до налаштувань системної теми в Windows і macOS, що зробить її зручною для тих, хто вважає за краще регулярно перемикатися між темами.

Пошуковик Google нарешті отримав темну тему на ПК

Також повідомляється, що у деяких функція все ще відключена після оновлення сторінки або при перемиканні на пошук зображень. Ще в травні минулого року компанія протестувала можливість створення тем в мобільних браузерах з використанням прихованого прапора.

Додавання темної теми для пошуку Google буде довгоочікуваним доповненням для всіх, особливо для тих, хто працює в погано освітленому середовищі.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: