Джо Байден оголосив про нові санкції проти Китаю

Китайські технологічні компанії сильно постраждали від політики колишнього президента США Дональда Трампа. Були припущення, що при новому президенті Джо Байдені ситуація трохи покращиться, але це не так.

Адміністрація Байдена, у співпраці з союзниками, додасть «нові адресні санкції» на експорт деяких важливих технологій в Китай, кажуть джерела. Це сталося до першого дзвінка Джо Байдена президенту Китайської Народної Республіки Сі Цзіньпіну.

Крім додавання нових торгових обмежень на технології, Сполучені Штати не погодяться скасувати торговельні тарифи Китаю, запроваджені адміністрацією Трампа, до тих пір, поки воно не буде ретельно обговорено з союзниками.

«Основна критика президентом Байденом стратегії Трампа полягала не в тому, що він не жорстко критикував Китай в торгівлі, а в тому, що він робив це в поодинці, одночасно борючись з нашими союзниками».

Також було заявлено, що Джо Байден прихильній роботі з республіканцями для збільшення державних інвестицій в технологічні сектори, які мають вирішальне значення для економічної переваги Сполучених Штатів, включаючи напівпровідники, біотехнології та штучний інтелект.

Рен Чженфей, засновник і генеральний директор Huawei, заявив у вівторок, що Huawei переживе санкції, введені Дональдом Трампом, і з нетерпінням очікує відновлення відносин з США, коли до влади прийде новий президент Джо Байден.

22 лютого компанія представить флагманський складаний смартфон Huawei Mate X2; і очікується, що Huawei P50 буде анонсований в березні.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: