Apple виправила проблеми з зарядкою MacBook Pro

Apple випустила офіційну версію macOS Big Sur 11.2 минулого тижня, але оновлення мало деякі проблеми. Сьогодні компанія в черговий раз випустила офіційну версію поновлення macOS Big Sur 11.2.1. З Big Sur 11.2 деякі моделі MacBook Pro 2016 і 2017 років Неможливо зарядити телефон. Повідомляється, що macOS Big Sur 11.2.1 розв'язує цю проблему.

На цей раз Apple не випустила інструкції по оновленню. Крім того, компанія не уточнювала вплив цього оновлення. Однак Apple випустила цю нову версію macOS з одним виправленням помилки.

Тепер користувачі можуть відкрити системні настройки і вибрати оновлення програмного забезпечення. Після цього користувач може вручну завантажити і встановити оновлення. Для користувачів, які включили автоматичне оновлення, воно буде автоматично встановлено в системі.

Крім того, Apple також випустила додаткові оновлення для macOS Catalina і macOS Mojave, які розв'язують деякі проблеми безпеки. Apple вже проводить бета-тестування macOS Big Sur 11.3, яке є наступним великим оновленням операційної системи. Однак бета-оновлення майже завдало шкоди деяким MacBook.

Помилка оновлення macOS Big Sur може видалити всі ваші дані

MacOS Big Sur від Apple був офіційно випущений в листопаді 2020 року. З моменту його випуску було випущено кілька оновлень (версії 11.1 і 11.2) для цієї системи. Однак кожне оновлення, схоже, пов'язано зі своєю проблемою. Зараз загальнодоступна бета-версія 11.3 доступна для завантаження, але звіти користувачів показують, що у їх MacBook виникли проблеми після оновлення системи. Є повідомлення, що при оновленні зависає на невизначений термін. Крім того, в інтерфейсі відновлення з'явиться повідомлення «Немає завантажувального диска».

Помилка оновлення macOS Big Sur

Хоча Apple офіційно заявила, що для поновлення потрібно 35,5 ГБ залишку місця, оновлення системи все ж можна виконати, коли на жорсткому диску комп'ютера недостатньо місця. Однак, якщо ви зробите це, ви втратите всі свої дані. Не тільки дані, це зашкодить жорсткий диск, і комп'ютер більше не запуститься.

Цей збій стався в бета-версіях macOS Big Sur 11.2 і 11.3. Якщо ви відновите систему, коли недостатньо місця, комп'ютер не відповідатиме, що призведе до безповоротної втрати даних. Після втрати даних користувачам знадобиться другий Mac для відновлення даних. Проте, якщо користувач включить шифрування файлів FileVault, відновлення даних буде дуже складно.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: