Xiaomi запатентувала технологію, яка може визначати стан батареї

До популяризації вбудованих акумуляторів кілька років тому однією з найпоширеніших проблем з акумуляторами для смартфонів було здуття акумулятора. Зазвичай це ознака старіння батареї, але також може вказувати на інші ризики, пов'язані з батареєю.

Згідно з останньою інформацією, Xiaomi Mobile Software Co., Ltd. подала заявку на патент 20 січня 2017 року, але цей додаток було схвалено 9 лютого 2021 року. Назва патенту - «Спосіб і пристрій для збільшення місткості батареї», і його винайшов Ло Веньхуей. Як випливає з назви, це метод виявлення розряду батареї й попередження користувача.

В описі патенту говориться:

«Справжнє розкриття належить до способу підказки розширення батареї. Пристрій містить: акумуляторний відсік, задню кришку акумуляторного відсіку, п'єзокераміку і схему визначення струму; при цьому п'єзоелектрична кераміка розташована на внутрішній стороні задньої кришки батареї в положенні, зверненому до батареї; або дна акумуляторного відсіку. Схема виявлення струму підключена до п'єзоелектричної кераміки та використовується для виявлення сигналу струму, що генерується п'єзоелектричною керамікою. Коли п'єзоелектрична кераміка генерує сигнал струму, це вказує на те, що ступінь розширення батареї перевищує критичний поріг».

Xiaomi запатентувала технологію, яка може визначати стан батареї

З наведеного вище опису випливає, що ця технологія може ефективно прогнозувати випадання батареї. Завдяки цьому користувачі можуть уникнути ризику надмірного розширення літієвих батарей.

Раніше засновник і генеральний директор Xiaomi Лей Цзюнь поговорив з Mi Fans. На заході Mi Fans запитали, скільки Xiaomi інвестує в дослідження і розробки в цьому році? Лей Цзюнь відповів, що того року Xiaomi інвестувала 10 мільярдів доларів в дослідження і розробки. У 2021 році Xiaomi продовжить підтримувати високі інвестиції в технологічні дослідження і розробки. За словами Лея Цзюня, витрати компанії виростуть на 30-40%. Це означає, що в цьому році він витратить від 13 до 14 мільярдів доларів.

Xiaomi запатентувала технологію, яка може визначати стан батареї

Лей Цзюнь також заявив, що компанія продовжить набір інженерів. Це буде основним напрямком діяльності Xiaomi. У 2021 році він очікує, що ще 5000 інженерів приєднаються до мережі Xiaomi. Крім досліджень і розробок, Лей Цзюнь також повідомив, що Xiaomi Mi MIX 4 вийде в цьому році. Крім того, в цьому році буде планшет Xiaomi, ймовірно, Xiaomi Mi Pad 5.

За словами Лей Цзюня, в цьому році буде більше керамічних корпусів. Xiaomi Mi MIX 4 може стати одним з багатьох керамічних телефонів Xiaomi, які з'являться на ринку в цьому році. В цілому, нам доведеться почекати кілька місяців, щоб дізнатися, що пропонує Mi MIX 4.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: