У світі не вистачає напівпровідників для iPhone 12, PS5 та інших продуктів

За даними Bloomberg, сьогодні галузь відчуває найбільший дефіцит напівпровідникової продукції за останні роки, який з'явився рік тому, а зараз став набагато гірше.

В умовах пандемії COVID-19 багато виробників автомобілів і побутової електроніки скоротили замовлення на напівпровідникову продукцію і тепер безрезультатно намагаються наростити постачання.

Галузеві аналітики стверджують, що найбільше постраждала автомобільна промисловість, однак проблема стає все більш серйозною на ринку побутової електроніки. Очікується, що виробництво Apple iPhone 12 постраждає.

Apple недавно підтвердила, що обсяги виробництва нового iPhone 12 стримуються нестачею напівпровідникових продуктів Qualcomm. Sony також заявила, що не зможе повністю задовольнити попит на PlayStation 5 через проблеми з постачанням. Водночас дефіцит призвів до подорожчання напівпровідників.

Microsoft заявила, що нестача чіпів збережеться в першій половині 2021 роки; а генеральний директор AMD Ліза Су вважає, що дефіцит буде нормою протягом 2021 року.

Повідомляється, що автопром вже втратив близько 61 мільярда доларів.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: