Розкрито дизайн ігрового смартфона Black Shark 4

Два прийдешніх смартфонів Black Shark 4 з номерами моделей KSR-A0 і PSR-A0 недавно були виявлені в базі даних консолі Google Play. Зараз модель PSR-A0 пройшла сертифікацію китайського агентства TENAA, яке поки опублікувало фотографії пристрою.

Судячи з фотографій, Black Shark 4 можна було б позиціювати як доступний ігровий смартфон. Попередні моделі лінійки мали набагато більш яскравий ігровий дизайн, але тепер все набагато простіше.

Задня панель плоска і монохроматична, нагорі розташована горизонтальна камера з трьома датчиками зображення і світлодіодним спалахом.

Розкрито дизайн ігрового смартфона Black Shark 4

На правій грані корпусу розташовані дві додаткові кнопки, які використовуються в іграх, на лівій - місце для гойдалки регулювання гучності. Смартфон Black Shark PSR-A0 має плоский дисплей. Дактилоскопічний датчик смартфона розташований збоку, що також свідчить про приналежність смартфона до недорогого сегмента. Black Shark 2 і Black Shark 3 використовують позаекранні сканери відбитків пальців і OLED-дисплеї. Ймовірно, у Black Shark 4 може бути екран ЖК.

Консоль Google Play підтверджує, що Black Shark 4 працює на Snapdragon 865 і 12 ГБ оперативної пам'яті. Він працює під управлінням Android 11 і підтримує роздільну здатність Full HD +.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: