Обережно: Помилка оновлення macOS Big Sur може видалити всі ваші дані

MacOS Big Sur від Apple був офіційно випущений в листопаді 2020 року. З моменту його випуску було випущено кілька оновлень (версії 11.1 і 11.2) для цієї системи. Однак кожне оновлення, схоже, пов'язано зі своєю проблемою. Зараз загальнодоступна бета-версія 11.3 доступна для завантаження, але звіти користувачів показують, що у їх MacBook виникли проблеми після оновлення системи. Є повідомлення, що при оновленні зависає на невизначений термін. Крім того, в інтерфейсі відновлення з'явиться повідомлення «Немає завантажувального диска».

Обережно: Помилка оновлення macOS Big Sur може видалити всі ваші дані

Хоча Apple офіційно заявила, що для поновлення потрібно 35,5 ГБ на диску, оновлення системи все ж можна виконати, коли на комп'ютері недостатньо місця. Однак, якщо ви зробите це, ви втратите всі свої дані. Не тільки дані: це зашкодить жорсткий диск, і комп'ютер більше не запуститься.

Збій стався в бета-версіях macOS Big Sur 11.2 і 11.3. Якщо ви відновите систему, коли недостатньо місця, комп'ютер не відповідатиме, що призведе до безповоротної втрати даних. Після втрати даних користувачам знадобиться другий Mac для відновлення даних. Проте, якщо у користувача включено шифрування файлів FileVault, відновлення даних буде дуже складно.

Розмір інсталяційного пакета системи macOS Big Sur складає близько 13 ГБ, але в цілях безпеки користувачам необхідно переконатися, що після завантаження інсталяційного пакета на диску все ще залишається 35,5 ГБ вільного місця. На момент публікації Apple ще не відреагувала на цю помилку.

З грудня минулого року з'явилося кілька повідомлень про проблеми з підключенням Apple macOS Big Sur. Відповідно до останнього звіту, в Apple macOS Big Sur версій 11.1 і 11.2 виникли проблеми з підключенням зовнішнього монітора. З наявних звітів слід, що проблема існує у двох форматах.

Перша проблема полягає в тому, що порт USB-C не розпізнає зовнішній дисплей, що робить його непридатним для використання і неможливістю підключення. Ця проблема зачіпає дисплеї DisplayPort і HDMI, підключення безпосередньо, через концентратори і адаптери. Деякі користувачі заявили, що зіткнулися з цією проблемою після поновлення з 11.1 до 11.2.

Обережно: Помилка оновлення macOS Big Sur може видалити всі ваші дані

Друга проблема - з зображенням. Деякі зовнішні монітори не можуть працювати з частотою 4K 60 Гц, але заблоковані на частоті 30 Гц. У деяких випадках дисплеї 4K видають зображення на 1080p. Одне з перших повідомлень про цю проблему з'явилося в спільноті Apple 14 грудня. Однак недавні повідомлення в Twitter, що з'явилися вчора, показують, що ця проблема все ще існує.

Обережно: Помилка оновлення macOS Big Sur може видалити всі ваші дані

За неофіційною статистикою, більшість користувачів, які зіткнулися з цією проблемою, використовують 16-дюймовий MacBook Pro. Однак є й інші користувачі Mac, у яких така ж проблема. Тепер немає надійного, великого і протестованого виправлення або рішення. Нам залишається тільки дочекатися наступної відкритої бета-версії macOS Big Sur 11.3, щоб побачити, чи можна розв'язати проблему.

Обережно: Помилка оновлення macOS Big Sur може видалити всі ваші дані

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: