Зарядний пристрій Samsung 65 Вт отримав сертифікат TUV SUD

Протягом останніх двох років виробники смартфонів доклали великих зусиль для розробки надійних швидкозарядних рішень, які можуть досягти кінцевого споживача. Наразі китайські бренди, такі як BBK Group (Oppo, Realme, OnePlus, Vivo), лідирують на ринку поряд з Xiaomi.

Інші компанії, такі як Samsung, відстають, але це незабаром зміниться. Новий зарядний пристрій Samsung потужністю 65 Вт щойно отримав сертифікацію німецького органу TUV SUD.

Зарядний пристрій Samsung Power Powerver потужністю 65 Вт має номер моделі EP-TA865 і вже сертифіковано в Південній Кореї. Тепер, завдяки новій сертифікації, ми знаємо, що він підтримує програмоване джерело живлення і може поповнювати пристрої на напрузі до 20 В та 3,25 А, що фактично означає потужність 65 Вт.

Зарядний пристрій Samsung 65 Вт отримав сертифікат TUV SUD

На жаль, ми не знаємо, коли цей зарядний пристрій дійде до кінцевого споживача. Ми навіть не знаємо, який пристрій зможе скористатися цим потужним зарядним пристроєм. Це може бути як новий смартфон Galaxy, так і ноутбук. Нещодавно випущена серія Galaxy S21 підтримує швидку зарядку до 25 Вт.

Це дійсно обмежено в порівнянні з китайськими смартфонами. Для швидкого порівняння у Xiaomi є безліч телефонів середнього класу зі швидкістю зарядки 33 Вт. Realme, з іншого боку, має телефони середнього класу зі швидкою зарядкою 65 Вт.

Найцікавіший факт - Samsung вже має зарядний адаптер потужністю 45 Вт, який сидить і нічого не робить.

Samsung бере деякий час, щоб увійти в перегони зі швидкою зарядкою

Незрозуміло, чому компанія витрачає стільки часу, щоб створити справжню швидку зарядку для своїх смартфонів. Навіть деякі його телефони середнього класу відстають від конкурентів із зарядкою лише 15 Вт. Більшість телефонів середнього класу на ринку сьогодні мають зарядку щонайменше 18 Вт.

З цієї причини ми не надто сподіваємось побачити найближчим часом новий смартфон із зарядкою Samsung 65W. Звичайно, можливий Galaxy Note 21 Ultra був би найбільш вірогідним вибором. У нас також є Galaxy Z Fold3, який надійде цієї осені, тож це ще одна можливість.

Попри те, що згадані пристрої можуть стати першими телефонами Samsung із зарядним пристроєм потужністю 65 Вт, це не означає, що цегляна зарядка буде включена в коробку. Після глузування з Apple за видалення зарядного цегли в iPhone 12 серії, корейська фірма вирішила продовжити свою серію Galaxy S21.

На жаль, зараз це здається тенденцією. Ми не думаємо, що заряджання Samsung потужністю 65 Вт буде в комплекті з майбутнім смартфоном, його в основному можна буде придбати окремо.

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: